Wtorek z Ligą Mistrzów

Już dzisiaj do gry powraca Liga Mistrzów! Zapraszamy na relację live z dzisiejszych meczów ćwierćfinałowych.

Benfica – Inter 0:2 (Barella 51, Lukaku 82 k)
Manchester City – Bayern 3:0 (Rodri 27, Silva 70, Haaland 76)

90+4′ Ostatni gwizdek wybrzmiał też w Lizbonie. Inter wygrał z Benfiką 2:0 po trafieniach Nicolo Barelli oraz Romelu Lukaku z rzutu karnego.

90+3′ Koniec meczu w Manchesterze. The Citizens wygrali 3:0 po bramkach Rodriego, Bernardo Silvy oraz Erlinga Haalanda.

90+1′ (Lizbona) Stefan de Vrij zmienił Alessandro Bastoniego.

90′ (Manchester) Do podstawowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

90′ (Lizbona) Cztery minuty doliczone.

88′ (Manchester) Benjamin Pavard z żółtą kartką.

86′ (Lizbona) Danilo D’Ambrosio wszedł za Denzela Dumfriesa.

83′ (Lizbona) Dzeko z żółtym kartonikiem.

82′ (Lizbona) GOL! Romelu Lukaku wykorzystał rzut karny i jest 2:0! Inter wypracowuje sobie zaliczkę.

80′ (Manchester) Dwie zmiany w Bayernie. Thomas Mueller zmienił Serge’a Gnabriego, a Joao Cancelo – Alphonso Daviesa.

80′ (Manchester) Strzał Sane broni Ederson.

76′ (Manchester) Deklasacja! Erling Haaland trafia na 3:0. Kolejna wyśmienita akcja City! Norweg wykorzystał podanie Johna Stonesa.

70′ (Manchester) Ależ akcja The Citizens! Alvarez do Haalanda, ten na głowę Bernardo Silvy i jest 2:0! Kolejny błąd defensywy Bayernu. Tym razem źle postąpił Dayot Upamecano.

69′ (Manchester) Sadio Mane za Jamala Musialę.

68′ (Manchester) Z boiska schodzi Kevin de Bruyne. Za niego Julian Alvarez.

64′ (Lizbona) Roszada też w ekipie gospodarzy. Miejsce Florentino zajął David Neres.

63′ (Lizbona) Trzy zmiany w zespole Interu. Z boiska zeszli Edin Dzeko, Lautaro Martinez oraz Federico Dimarco. W ich miejsce pojawili się Romelu Lukaku, Joaquin Correa i Robin Gosens.

60′ (Manchester) Świetny rajd Bernardo Silvy. Manchester City znów naciska Bayern.

57′ (Manchester) Świetnie broni Sommer! Uderzał Ruben Dias.

55′ (Manchester) Dobra postawa defensywy gospodarzy. Bayern groźnie zaatakował.

52′ (Lizbona) Inter prowadzi po golu Nicolo Barelli! Podawał mu Alessandro Bastoni.

50′ (Manchester) Zamieszanie pod bramką Bayernu. Goście mają dużo szczęścia, że nadal przegrywają jedną bramką. Kolejny błąd Sommera.

50′ (Lizbona) Żółta kartka dla Marcelo Brozovicia.

49′ (Manchester) Alphonso Davies z żółtą kartką.

49′ (Manchester) Strzelał Leroy Sane, dobrą interwencją wykazał się Ederson.

48′ (Manchester) Żółta kartka dla Bernardo Silvy.

46′ (Manchester) Na boisko wrócili też gracze Manchesteru City oraz Bayernu.

46′ (Lizbona) Rozpoczęła się druga połowa w meczu Benfika – Inter.

45+2′ Koniec pierwszej części meczu na Etihad Stadium. Na razie Manchester prowadzi 1:0 po bramce Rodriego.

45′ Przerwa w Lizbonie, w Manchesterze pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

34′ (Manchester) Szansa na kolejnego gola dla gospodarzy, ale tym razem uderzenie Gundogana obronił Sommer.

27′ (Manchester) GOL! Manchester City prowadzi z Bayernem! Pięknego gola strzelił Rodri. Asystował mu Bernardo Silva.

26′ (Manchester) Strzelał Jamal Musiala, ale jego uderzenie zablokował Ruben Dias.

22′ (Lizbona) Żółta kartka dla Antonio Silvy.

22′ (Manchester) Haaland strzela, ale Sommer broni bez większych problemów.

21′ (Manchester) Na razie lepiej prezentują się gospodarze.

14′ (Manchester) Ryzykowne zachowanie Yanna Sommera. Haaland wywarł presję na bramkarzu Bayernu.

11′ (Manchester) Niecelny strzał Alphonso Daviesa.

7′ (Manchester) Uderzenie głową Ilkaya Gundogana poleciało obok bramki.

5′ (Manchester) Strzał Erlinga Haalanda poszybował ponad bramką.