Wielkie emocje w LM! [zapis relacji]

Poznaliśmy kolejnych dwóch półfinalistów tegorocznej Ligi Mistrzów! Zapraszamy do prześledzenia relacji live z dzisiejszych meczów.

Piłkę ustawił Jude Bellingham.

Pudło! Łunin złapał piłkę uderzoną w sam środek bramki.

Czas na Bernardo Silvę.

Nie ma! Ederson broni jedenastkę!

Teraz Luka Modrić.

Piłka w siatce! 1:0 dla City.

Najpierw będzie strzelać Julian Alvarez.

120+1′ Koniec! Będą rzuty karne!

120′ Minuta doliczona.

113′ Rudiger ratuje Real! Niemiec zablokował strzał Kovacicia.

112′ Mateo Kovacić za Kevina de Bruyne, a John Stones za Manuela Akanjiego.

110′ Eder Militao wszedł w miejsce Carvajala.

109′ Dani Carvajal leży na murawie. Będzie potrzebna zmiana.

108′ Jeremy Doku pojawił się w polu karnym Realu, ale obrońcy szybko uniemożliwili mu stworzenie zagrożenia.

106′ Zaczynamy!

Krótka przerwa przed drugą częścią dogrywki.

102+2′ Fatalne pudło Antonio Rudigera! Niemiec nie trafił w bramki z odległości kilku metrów. Był to strzał z woleja, ale i tak bardzo dobra okazja dla Królewskich.

105′ Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy dogrywki.

102′ Lucas Vazquez za Viniciusa Juniora.

99′ Świetna szansa zmarnowana przez Phila Fodena! Anglik nie trafił czysto w dośrodkowaną piłkę.

95′ Gorąco pod bramką Realu. Mendy wybił piłkę na rzut rożny.

91′ Julian Alvarez za Erlinga Haalanda.

91′ Początek dogrywki.

90+5′ Czas na dogrywkę w Manchesterze! Na razie remis 1:1 po bramkach Kevina de Bruyne i Rodrygo.

Koniec meczu w Monachium! Bayern pokonał Arsenal i wywalczył awans do półfinału Ligi Mistrzów! Jedynego gola strzelił Joshua Kimmich.

90+4′ Ferland Mendy z żółtą kartką.

90+3′ (BAYARS) Gabriel Jesus ukarany żółtym kartonikiem.

90+2′ (BAYARS) Joshua Kimmich z żółtą kartką.

90′ Żółta kartka dla Rodriego.

90′ Doliczone zostały cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90′ (BAYARS) Cztery minuty doliczone.

89′ (BAYARS) Dayot Upamecano za Leroya Sane.

88′ Haaland w boczną siatkę.

86′ (BAYARS) Eddie Nketiah za Takehiro Tomiyasu.

84′ (BAYARS) Żółta kartka dla Bena White’a.

84′ Brahim Diaz za Rodrygo.

81′ Manuel Akanji do de Bruyne, ale Belg posłał piłkę ponad poprzeczkę!

79′ Luka Modrić za Toniego Kroosa.

78′ Kapitalna interwencja Łunina. Strzelał de Bruyne.

76′ GOL! Manchester City wyrównuje! Kevin de Bruyne trafia do siatki Realu.

76′ (BAYARS) Kim Min-jae za Noussaira Mazraouiego.

72′ Jeremy Doku za Jacka Grealisha.

71′ Łunin łapie piłkę po strzale Grealisha.

68′ (BAYARS) Dwie zmiany w Arsenalu. Na boisko pojawili się Gabriel Jesus i Leandro Trossard. Na ławkę powędrowali Jorginho oraz Gabriel Martinelli.

63′ (BAYARS) GOL! Bayern prowadzi z Arsenalem. Podanie Raphaela Guerreiro wykorzystał Joshua Kimmich. Na ten moment Bawarczycy w półfinale LM.

61′ Josko Gvardiol z żółtym kartonikiem.

59′ Żółta kartka dla Grealisha.

55′ (BAYARS) Konrad Laimer ukarany żółtą kartką.

53′ Kolejna świetna interwencja Łunina. Ukrainiec znów ratuje Real.

46′ Wracamy do gry!

Zakończyła się też pierwsza połowa w Monachium. Tam bez bramek.

45+2′ Koniec pierwszej części meczu! Real prowadzi z Manchesterem 1:0 po bramce Rodrygo.

45′ Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44′ Carvajal głową wybija piłkę z pola karnego Realu.

44′ Wolny atak pozycyjny The Citizens.

41′ Manchester prowadzi grę.

39′ Rzut wolny dla gospodarzy.

38′ Żółta kartka dla Carvajala.

36′ Boczna siatka po strzale Grealisha.

33′ Mocne uderzenie de Bruyne. Piłka poleciała jednak ponad poprzeczką.

32′ Strzał Jacka Grealisha. Piłka po rykoszecie wyszła poza boisko.

27′ Uderzał de Bruyne, piłkę odbił Łunin.

24′ Strzał Daniego Carvajala zablokowany.

19′ Poprzeczka po strzale głową Haalanda!

19′ De Bruyne próbował znów podać do środka pola karnego, ale kolejną dobrą interwencją popisał się Łunin.

17′ Bernardo Silva do Erlinga Haalanda, ale Norweg główkuje nad poprzeczką.

15′ Znów piłkę wypiąstkował Łunin.

15′ Dobra interwencja Łunina. Ukrainiec odbił piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego.

Wszystko zgodnie z przepisami, Królewscy prowadzą w Manchesterze!

Ta sytuacja będzie jeszcze sprawdzana na VAR-ze.

12′ GOL! Rodrygo trafia do siatki i daje prowadzenie Realowi! Brazylijczyk musiał na raty pokonać Edersona, jego pierwszy strzał został bowiem obroniony przez rodaka.

8′ Dośrodkowywał Kevin de Bruyne, ale piłkę złapał Andrij Łunin,

6′ Zespoły na razie się badają.

21:00
Zaczynamy!

20:55
Oto składy na dzisiejsze starcia.

20:50
Witamy w relacji live z dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów! Skupimy się na spotkaniu w Manchesterze, ale będziemy też zerkać na Monachium.