Niepomyślnie dla Polski zakończyły się baraże o awans na Mistrzostwa Świata. A jak potoczyły się inne spotkania?
Trzeci raz z rzędu na mundialu zabraknie Włochów. Tym razem prowadzili oni z Bośnią i Hercegowiną po golu Moise Keana, lecz punktem zwrotnym meczu była czerwona kartka dla Alessandro Bastoniego. W 79. minucie wyrównał Haris Tabaković. Ostatecznie w rzutach karnych lepsi byli Bośniacy. W czerwcu zagrają oni z: Kanadą, Katarem i Szwajcarią.
Turcja pokonała Kosowo 1:0 po golu Kerema Akturkoglu. Na mundialu zagra ze: Stanami Zjednoczonymi, Paragwajem i Australią.
Czechy pokonały Danię po rzutach karnych, w zasadniczym czasie gry remisując 2:2. Ich mundialowymi rywalami będą: Meksyk, Republika Południowej Afryki i Korea Południowa.
Szwecję po wyeliminowaniu Polski czekają spotkania z: Holandią, Tunezją i Japonią. (AC)
2 komentarzy
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Kris
1 kwietnia, 2026 11:06
Jeśli Włosi po raz kolejny nie jadą na Mistrzostwa Świata, to znaczy, że SERIE A nie daje gwarancji sukcesu i trzeba omijać tę ligę szerokim łukiem
Igorix i Vizak
1 kwietnia, 2026 13:38
Włochy bo czerwonej kartce się pogubiły bośnia wykorzystała to i włochy 3 raz z rzędu nie jadą na mundial a mija w tym roku 20 lat od ich 4 wygrania mundialu
Ważna zmiana UEFA w meczach barażowych! Gospodarze nie będą już losowani
UEFA zmieniła zasadę przewagi meczu domowego w barażach dla najważniejszych turniejów rangi międzynarodowej. Od teraz przewagę będzie mieć drużyna z pierwszego koszyka.
Oficjalnie: Reprezentacja Hiszpanii ogłosiła kadrę na mundial! Mistrzowie Europy bez zawodników Realu
La Furia Roja podała 26-osobową kadrę na zbliżający się wielkimi krokami mundial w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie. Na liście nie ma żadnego piłkarza z Realu Madryt.
Jeśli Włosi po raz kolejny nie jadą na Mistrzostwa Świata, to znaczy, że SERIE A nie daje gwarancji sukcesu i trzeba omijać tę ligę szerokim łukiem
Włochy bo czerwonej kartce się pogubiły bośnia wykorzystała to i włochy 3 raz z rzędu nie jadą na mundial a mija w tym roku 20 lat od ich 4 wygrania mundialu