Niepokojąca sytuacja Przemysława Frankowskiego

Ligi w Europie Inne ligi

RC Lens remisuje u siebie z Olympique Lyon 1:1. Przemysław Frankowski pojawił się na boisku na trzy ostatnie minuty meczu.

RC Lens remisuje u siebie z Olympique Lyon 1:1. W 13. minucie Jonathan Clauss trafił do siatki i dał gospodarzom prowadzenie. W ostatniej minucie pierwszej części spotkania trafił Tino Kadewere, doprowadzając do wyrównania.

W drugiej części spotkania gospodarze mieli sporo okazji strzeleckich i zdecydowanie przeważali, jednak nie udało im się objąć prowadzenie.

Przemysław Frankowski rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych i pojawił się na placu gry w … 91. minucie. Zdążył zanotować raptem jeden kontakt z piłką.

Sytuacja reprezentanta Polski w klubie robi się coraz bardziej niepokojąca. Faktem jest, że wziął udział dotąd we wszystkich meczach ligowych, jednak trzy ostatnie spotkania w Ligue 1 przekładają się na 20 minut spędzonych na boisku.