Milik tym razem bez gola

Ligi w Europie Inne ligi

Olympique Marsylia dość niespodziewanie przegrywa ligowy mecz z Clermont 0:1. Arkadiusz Milik zagrał od pierwszej minuty, ale nie udało mu się trafić do siatki.

Olympique Marsylia nieoczekiwanie przegrywa w 25. kolejce francuskiej Ligue 1! Zawodnicy z Lazurowego Wybrzeża byli faworytem w starciu z Clermont, jednak nie udało im się pokonać przyjezdnej drużyny. Marsylia miała wyraźną przewagę, kreowała znacznie więcej okazji do strzelenia goli, jednak brakowało efektywnego wykończenia.

W 13. minucie Mohamed Bayo trafił do siatki i otworzył wynik spotkania. W drugiej połowie drugiego gola dołożył Jim Allevinah i Clermont zanotowało sensacyjne zwycięstwo 2:0.

Arkadiusz Milik tym razem bez gola. Polak zagrał od pierwszej minuty, miał kilka strzałów, jednak nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza gości.