Zapis relacji na żywo meczu Liverpool – Villarreal

Przed nami pierwsze spotkanie Liverpoolu z Villarreal w półfinale Ligi Mistrzów. „Żółta Łódź Podwodna” wyeliminowała już Bayern Monachium i Juventus. The Reds mają się czego bać? Zapraszamy na relację tekstową tego spotkania!

ZAPIS RELACJI

FT – KONIEC! Liverpool wygrywa po zdecydowanej przewadze i jest jedną nogą w finale Ligi Mistrzów!

90′ – Dwie minuty doliczone!

86′ – Pierwszy celny strzał Villarreal!

80′ – Liverpool nieprzerwanie ma przewagę. Do końca spotkania The Reds mogą jeszcze powiększyć wymiar swojego zwycięstwa.

74′ – Statystyka celnych uderzeń. Liverpool – 6, Villarreal – 0

67′ – Nieprzyjemne uderzenie autorstwa van Dijka. Bramkarz Villarreal znów interweniuje!

65’ – Piłka po raz kolejny w siatce Villarreal, jednak znów spalony!

63′ – Kolejny rzut wolny wykonywany przez Liverpool. Dośrodkowana piłka nie znalazła jednak odbiorcy.

60′ – Liverpool w natarciu. Salah wpada w polu karnym Villarreal, jednak Marciniak nie dyktuje jedenastki!

55′ – GOOOL! 2:0! MANE! The Reds się rozkręcili!

54′ – GOOOL! Liverpool prowadzi! Futbolówkę uderzył Henderson, piłka odbija się od zawodnika Villarreal i myli zaskoczonego bramkarza Villarreal! 1:0!

50′ – Piłka w siatce bramki Villarreal, jednak gola nie ma, spalony.

46′ – Pierwsza akcja i piłka ląduje w koszyczku Rulliego.

46′ – Gramy! Druga połowa się zaczęła!

HT – Koniec pierwszej połowy. Zdecydowana przewaga Liverpoolu i tylko przez własną nieskuteczność gospodarze nie prowadzą z Villarreal na swoim boisku.

41′ – Cudowne uderzenie Thiago z dystansu, jednak piłka stawia pieczątkę na słupku!

40′ – Statystyka posiadania piłki: Liverpool – 60%, Villarreal – 40%.

35′ – Salah marnuje kolejną szansę Liverpoolu! Angielska drużyna jest dziś bardzo nieskuteczna, jednak ma zdecydowaną przewagę.

34′ – Następna okazja Mane. Uderzenie z woleja i piłka nieznacznie mija się ze słupkiem.

32′ – Kolejny strzał gospodarzy, broni Rulli.

30′ – Rzut wolny dla Liverpoolu z bliskiej odległości. Alexander-Arnold trafia prosto w mur.

25′ – Villarreal jak dotąd nie przeprowadziło ani jednej akcji pod bramką LFC.

20′ – Gospodarze cały czas zachowują przewagę. Brakuje jednak strzałów.

15′ – Liverpool w gazie. Anglicy coraz mocniej naciskają na bramkę przeciwnika. Gol wisi w powietrzu.

12′ – MANE! Kolejna, świetna okazja dla Senegalczyka. Tym razem piłkarz Liverpoolu kiksuje po uderzeniu głową z kilku metrów!

10′ – Rzut rożny dla Villarreal. Piłka jednak wybita przez gospodarzy. Kilka sekund później Danjuma wdarł się w pole karne, jednak Szymon Marciniak odgwizduje spalonego.

7′ – Groźna sytuacja LFC! Mane z bliskiej odległości nie opanował piłki! Gdyby zachował się inaczej, Liverpool prowadziłby już 1:0.

5′ – Pierwsza próba ofensywna Liverpoolu. Dośrodkowanie do Hendersona w pole karne, jednak futbolówka została wybita przez graczy hiszpańskiej drużyny.

3′ – Liverpool od początku przy piłce i spokojnie rozgrywa w środkowym sektorze boiska.

1′ – Pierwszy gwizdek sędziego na Anfiled! Gramy!