Wtorkowe rewanże w Lidze Mistrzów!

Chelsea zagra z Realem, a Napoli podejmie Milan. Kto wywalczy awans do półfinału Ligi Mistrzów? Zapraszamy na relację na żywo!

CHELSEA – REAL 0:2 (0:4) (Rodrygo 58 i 80)
NAPOLI – MILAN 1:1 (1:2) (Giroud 43 – Osimhen 90+3)

To już koniec dzisiejszych emocji. W półfinale melduję się Real Madryt, który w dwumeczu ograł Chelsea aż 4:0, oraz Milan, który wyeliminował Napoli. W dwumeczu Rossoneri wygrali 2:1.

90+4′ Koniec! Milan awansuje do półfinału Ligi Mistrzów!

90+3′ Bramka dla Napoli! Victor Osimhen trafił do siatki. Gospodarze złapali kontakt.

90+1′ Kolejna wspaniała interwencja Maignana! Tym razem obronił strzał Ostigarda.

90+3′ (Londyn) Zakończył się mecz w Londynie! Chelsea przegrała z Realem. Dwa gole dla Królewskich strzelił Rodrygo.

90′ Cztery doliczone do podstawowego czasu gry.

90′ (Londyn) Trzy minuty doliczone.

90′ (Londyn) Mudryk ukarany żółtą kartką.

84′ Alexis Saelemaekers zmienił Rafaela Leao.

82′ NIE MA BRAMKI! Drugi karny w Neapolu obroniony przez bramkarza. Tym razem Mike Maignan zatrzymał Chwiczę Kwaracchelię.

81′ Rzut karny dla Napoli!

81′ (Londyn) Dwie zmiany w ekipie Realu. Marco Asensio wszedł za Rodrygo, a Nacho Fernandez za Daniela Carvajala.

80′ (Londyn) Real podwyższa prowadzenie! Rodrygo ustrzelił dublet.

77′ (Londyn) Mason Mount zmienił Kaia Havertza.

76′ (Londyn) Dani Ceballos za Toniego Krossa.

75′ Dwie roszady w Napoli. Leo Ostigard i Giacomo Raspadori weszli odpowiednio za Amira Rrahmaniego oraz Piotra Zielińskiego.

68′ Divock Origi za Oliviera Giroud.

71′ (Londyn) Aurelien Tchouameni zmienia Karima Benzemę.

69′ (Londyn) Strzał Jamesa zablokowany.

63′ Eljif Elmas zmienił Tanguya Ndombele.

66′ (Londyn) Trzy zmiany w szeregach Chelsea. Na boisku pojawili się Joao Felix, Mychajło Mudryk i Raheem Sterling. Na ławkę powędrowali Marc Cucurella, Enzo Fernandez oraz Connor Gallagher.

60′ Futbolówka po strzale Lozano poleciała ponad bramką.

59′ Junior Messias wchodzi za Brahima Diaza.

58′ Kolejny strzał Kwaracchelii. Gruzin uderza mocno, lecz niecelnie.

58′ (Londyn) Gol dla Realu! Rodrygo wyprowadził Królewskich na prowadzenie. Madrytczycy zabawili się z defensywą Chelsea.

51′ (Londyn) Reece James ukarany żółtą kartką.

46′ Groźny strzał Kwaracchelii. Piłka poleciała jednak obok bramki.

46′ Początek drugiej połowy również w Neapolu.

46′ (Londyn) Antonio Rudiger zmienił Davida Alabę.

46′ (Londyn) Rozpoczęła się druga część meczu Chelsea z Realem.

Czas na przerwę w obu spotkaniach. Milan prowadzi w Neapolu 1:0 po golu Giroud. W Londynie na razie bez bramek.

45+7′ Po żółtej kartce dla Maignana i Di Lorenzo.

45+6′ Rzut rożny dla Napoli.

45+2′ (Londyn) Przerwa!

45+4′ Osimhen trafił do siatki, ale pomógł sobie ręką, przez co gol nie mógł zostać uznany.

45+1′ Żółta kartka dla Tonalego.

45′ (Londyn) Świetna szansa Chelsea! Marc Cucurella nie trafił z bliskiej odległości. Górą w tym pojedynku był Thibaut Courtois.

45′ (Londyn) Dwie minuty dłużej pograją piłkarze w stolicy Anglii.

45′ Sześć minut doliczonych.

43′ GOL DLA MILANU! Fenomenalna akcja Rafaela Leao wykończona przez Oliviera Giroud. Francuz trafił do pustej bramki.

37′ Nie będzie jedenastki.

37′ VAR analizuje rzut karny dla Napoli.

34′ (Londyn) Żółta kartka dla Marca Cucurelli.

34′ Hirving Lozano i Mathias Olivera weszli na boisku. Z murawy z powodu urazów musieli zejść Matteo Politano oraz Mario Rui.

31′ (Londyn) Piłka po strzale Connora Gallaghera poleciała nad bramką.

28′ Znowu Meret lepszy od Giroud! Bramkarz obronił strzał francuskiego napastnika.

26′ Uderzał Piotr Zieliński, ale prosto w golkipera Milanu.

22′ (Londyn) Żółta kartka dla Edera Militao.

22′ NIE MA GOLA! Giroud nie wykorzystał jedenastki. Świetną interwencją popisał się Alex Meret.

22′ Olivier Giroud ustawia piłkę na jedenastym metrze.

21′ Będzie rzut karny dla Milanu!

19′ (Londyn) Słupek po strzale Rodrygo!

13′ Groźny strzał Matteo Politano. Piłka poleciała jednak obok bramki.

11′ (Londyn) Świetna sytuacja N’Golo Kante! Francuz nie trafił z dość bliskiej odległości!

10′ Pełna dominacja neapolitańczyków.

9′ Kwaracchelia uderzył, ale Maignan nie miał problemów z interwencją.

6′ Będzie korner dla Napoli.

4′ Rzut wolny dla Napoli. Będzie dobra okazja dla gospodarzy.

1′ Aktywny początek meczu Kwaracchelii.

21:00
Zaczynamy!

20:55
Stefano Pioli na pojedynek w Neapolu wytypował następującą jedenastkę.