Wtorek z Ligą Mistrzów

Dzisiaj zostaną rozegrane rewanżowe mecze w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W grze o najbardziej prestiżowe rozgrywki w Europie są poważne firmy. Zapraszamy na relację live!

23:05
Tak prezentuje się komplet wyników dzisiejszych spotkań (w nawiasie wynik dwumeczu).

Żalgiris Wilno 1-1 Bodo/Glimt (1-6)
39′ Kyeremeh – 51′ Mugisha

Apollon Limassol 2-0 Maccabi Hajfa (2-4)
19′ Ongenda, 27′ Coll

Viktoria Pilzno 2-1 Sheriff Tyraspol (4-2)
10′ Kliment, 62′ Mosquera – 47′ Akanbi

Piunik Erywań 0-2 Crvena zvezda (0-7)
44′ Kanga, 60′ Pavkov

Midtjylland 1-3 Benfica (2-7)
63′ Sisto – 23′ Fernandez, 56′ Henrique Araujo, 88′ Goncalves

Dinamo Zagrzeb 4-2 Łudogorec Razgrad (6-3)
12′ Drmić, 27′, 44′ Orsić, 87′ Petković – 45+4′, 49′ Despodov

Ferencvaros 1-3 Karabach Agdam (2-4)
7′ Zoubir, 54′, 78′ Wadji

PSV 3-2 AS Monaco (4-3)
21′ Veerman, 89′ Gutierrez, 109′ de Jong – 58′ Maripan, 70′ Ben Yedder

Sturm Graz 1-2 Dynamo Kijów (1-3)
27′ Hojlund – 97′ Vivcharenko, 112′ Tsygankov

Rangers 3-0 Royale Union SG (3-2)
45′ Tavernier, 58′ Colak, 79′ Tillman

23:04
Zakończyło się także spotkanie PSV z AS Monaci. Górą Holendrzy, którzy po 120 minutach pokonali Francuzów 3:2 (w dwumeczu 4:3). W fazie play-off piłkarze z Eindhoven zagrają z Rangersami.

23:01
Koniec meczu w Grazie! Dynamo po dogrywce wygrywa 2:1 (w dwumeczu 3:1) i awansuje do kolejnej rundy. W fazie play-off zmierzy się z Benfiką.

22:51
Gol dla Dynama! Viktor Tsygankov dobija Sturm i trafia na 2:1. Ukraiński zespół coraz bliżej awansu.

22:51
PSV prowadzi! Gola strzelił niezawodny Luuk de Jong. AS Monaco ma nieco ponad 10 minut na odwrócenie losów meczu.

22:41
Czerwona kartka dla Manprita Sarkarii ze Sturmu Graz! Zawodnik gospodarzy otrzymał drugi żółty kartonik i musi opuścić murawę.

22:40
Zakończyło się spotkanie Rangers – Royale Union SG. Gospodarze wygrali 3:0 (w dwumeczu 3:2) i awansowali do fazy play-off. Tam zagrają ze zwycięzcą meczu PSV – AS Monaco.

22:39
Czerwona kartka dla gracza gości! Boisko musi opuścić Jean Lazare Amani, który zobaczył drugi żółty kartonik.

22:32
Gol w Grazie! Dynamo doprowadza do remisu, lecz w dwumeczu prowadzi ze Sturmem! Bramkę zdobył Kostiantyn Vivcharenko.

22:29
Dodatkowe 30 minut rozpoczęło się także w Eindhoven.

22:26
Początek dogrywki w Grazie.

22:21
Dogrywkę będziemy mieć również w Holandii. PSV 2:2 AS Monaco.

22:21
Trzeci gol dla Rangers. Piłkę do belgijskiej bramki posyła Malik Tillman.

22:20
Zakończyło się 90 minut rywalizacji Sturmu Graz z Dynamem Kijów. Przed nami dogrywka!

22:16
Gol dla PSV! Erick Gutierrez pakuje piłkę do siatki i wyrównuje stan mecz. Na ten moment będzie dogrywka.

22:01
Rangers zdobywa bramkę na 2:0 i wyrównuje stan dwumeczu! Prowadzenie podwyższył Antonio Colak.

21:57
Gol w Eindhoven! Monaco wychodzi na prowadzenie! Gola strzelił Wissam Ben Yedder.

21:57
Koniec meczu Dinama Zagrzeb z Łudogorcem! Chorwaci wygrali 4:2 (w dwumeczu 6:3) i awansowali do IV rundy kwalifikacji, gdzie zagrają z Bodo/Glimt.

21:55
Zakończyło się spotkanie w Budapeszcie! Ferencvaros boleśnie poległ z Karabachem Agdam (w dwumeczu 2:4), który awansuje do kolejnej rundy. Na czwartym etapie kwalifikacji mistrz Azerbejdżanu zmierzy się z Viktorią Pilzno.

21:49
Bramka w Zagrzebiu! Czwartego gola dla Dinama strzela Bruno Petković. W tej chwili jest 4:2 dla gospodarzy.

21:48
Rozpoczyna się druga część w Szkocji. Rangers prowadzi 1:0 z Royale Union SG.

21:46
Kuriozum w meczu Dinama z Łudogorcem. Mistrz Bułgarii mecz będzie kończył… w ośmioosobowym składzie! Sędzia pokazał właśnie trzecią czerwoną kartkę (pierwszą bezpośrednią), z boiska wyleciał Zan Karnicnik.

21:45
Monaco wyrównuje! Gola strzelił Guillermo Maripan. W Eindhoven jest 1:1. Na ten moment dogrywka!

21:45
Gol dla Ferencvarosu! Bramkę honorową zdobył Adama Traore. Węgrzy przegrywają 1:3 z Karabachem.

21:37
Trzeci gol dla Karabachu! Prowadzenie podwyższył Wadji, dla którego to drugi gol dzisiejszego wieczoru.

21:37
Koniec spotkania w Randers! Midtjylland przegrywa z Benfiką 1:2. Portugalczycy bez problemu kwalifikują się do IV rundy eliminacji, gdzie zagrają ze zwycięzcą meczu Sturm Graz – Dynamo Kijów.

21:35
Mogło być 2:3 w Danii, ale VAR nie uznał drugiej bramki Midtjylland. Gol został strzelony z pozycji spalonej.

21:34
Druga czerwona kartka dla Łudogorca! Za dwa „żółtka” z boiska wyleciał Brazylijczyk Rick.

21:33
Na murawę wracają gracze PSV i AS Monaco. Na razie gospodarze prowadzą 1:0.

21:33
Przerwa w meczu Rangers – Royale Union SG. Szkoci prowadzą na razie 1:0.

21:31
Bramka padła także w meczu Midtjylland – Benfica! Prowadzenie Portugalczyków podwyższył Diogo Goncalves. W tej chwili jest 3:1 dla ekipy Rogera Schmidta.

21:31
Gol dla Rangers! Szkoci prowadzą 1:0 po bramce Jamesa Taverniera, który wykorzystał jedenastkę. W dwumeczu 2:1 dla Royale Union SG.

21:30
Rozpoczyna się druga połowa w starciu Sturmu Graz z Dynamem Kijów.

21:18
Pierwsza połowa zakończyła się także w meczu PSV z AS Monaco. Gospodarze prowadzą 1:0.

21:15
Przerwa w meczu Sturmu Graz z Dynamem Kijów. Na razie Austriacy prowadzą 1:0.

21:13
Karabach podwyższa prowadzenie! Gola na 2:0 strzelił Ibrahima Wadji.

21:11
Gol dla Łudogorca! Bułgarzy doprowadzają do wyniku 2:3. Dublet ustrzelił Kiril Despodov. 25-latek wykorzystał rzut karny.

21:07
Rozpoczyna się druga połowa w Zagrzebiu. Na razie Dinamo prowadzi 3:1 z Łudogorcem. Bułgarzy w dziesiątkę.

21:05
Midtjylland szybko łapie kontakt! Gola strzelił Pione Sisto. W Danii wynik 1:2.

21:03
Na boisko wrócili gracze Ferencvarosu i Karabachu.

20:58
Gol padł także w Randers! Benfika prowadzi 2:0 z Midtjylland. Bramkę zdobył 20-letni napastnik Henrique Araujo.

20:57
Sturm Graz prowadzi z Dynamem Kijów! Austriacki klub wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia 19-letniego Rasmusa Hojlunda!

20:55
Koniec spotkania Apollonu Limassol z Maccabi Hajfa. Gospodarze wygrali 2:0, ale awans mogą świętować goście, którzy zapewnili sobie pokaźną zaliczkę w pierwszym meczu (4:0). W IV rundzie Izraelczycy zagrają z Crveną zvezdą.

20:53
Gol dla PSV! Do siatki AS Monaco trafił Joey Veerman. Holendrzy jak na razie prowadzą w dwumeczu 2:1.

20:51
Zakończyło się także starcie Viktorii Pilzno z Sheriffem Tyraspol. Triumfowali Czesi, którzy wygrali dziś 2:1 (w dwumeczu 4:2). W IV rundzie gracze Michala Bilka zagrają ze zwycięzcą starcia Ferencvaros – Karabach Agdam.

20:51
Koniec meczu Piuniku z Crveną zvezdą! Serbski klub wygrał 2:0 (w dwumeczu w sumie 7:0) i awansował do IV rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Tam na ekipę Dejana Stankovicia będzie czekała Maccabi Hajfa.

20:50
Zakończyła się pierwsza połowa spotkań Dinama z Łudogorcem i Ferencvarosu z Karabachem.

20:48
Łudogorec strzela gola honorowego. Bramkę na 3:1 zdobył Kiril Despodov.

20:45
Rozpoczyna się druga połowa w Danii.

20:45
Początek spotkania Rangers z Royale Union SG. W pierwszym meczu Belgowie wygrali 2:0.

20:44
Gol dla Dinama! Chorwaci prowadzą 3:0 z Łudogorcem. Tuż przed przerwą dublet ustrzelił Orsić. 29-latek trafił również na 2:0.

20:41
Kolejna czerwona kartka tego wieczoru! Dwa żółte kartoniki obejrzał Stefanos Evangelou z Sheriffa Tyraspol i w związku z tym musiał opuścić boisko. Viktoria nadal wygrywa 2:1.

20:40
Za pięć minut pierwszy gwizdek w Szkocji! Rangers podejmie Royale Union SG.

20:31
Przerwa w spotkaniu Midtjylland – Benfica. Na razie Portugalczycy prowadzą 1:0 po golu Fernandeza.

20:31
Mecz rozpoczyna się także w Eindhoven.

20:30
Pierwszy gwizdek w Austrii! W pierwszym składzie Dynama Tomasz Kędziora.

20:27
Dinamo wykorzystuje grę w przewadze! Chorwaci prowadzą z Łudogorcem już 2:0. Bramkę zdobył Mislav Orsić.

20:25
Za pięć minut rozpocznie się mecz PSV z AS Monaco i Sturmu Graz z Dynamem Kijów.

20:18
Czerwona kartka dla Dominika Yankova z Łudogorca Razgrad! Bułgar otrzymał drugi żółty kartonik.

20:17
Gol padł także w Pilźnie! Viktoria ponownie wyszła na prowadzenie. Tym razem za sprawą trafienia Jhona Mosquery.

20:17
Jest drugi gol dla Crveny zvezdy! Drużyna z Chorwacji prowadzi z Piunikiem Erywań 2:0, dzięki bramce Milana Pavkova.

20:14
Dinamo prowadzi 1:0 z Łudogorcem! Gola dla mistrza Chorwacji strzelił Josip Drmić.

20:09
Bramka padła również w Danii! Na prowadzenie wychodzi Benfica, a strzelcem gola został Enzo Fernandez!

20:07
Gol w Budapeszcie! Na prowadzenie wychodzi Karabach Agdam za sprawą bramki Abdellaha Zoubira!

20:03
Gol dla Sheriffa! Rzut karny wykorzystuje Rasheed Ibrahim Akanbi, dzięki czemu ekipa z Naddniestrza wyrównuje. Na razie w dwumeczu 3:2 dla Viktorii Pilzno.

20:02
Do gry wrócili piłkarze w Pilźnie i Erywaniu.

20:00
Rozpoczął się mecz Dinama Zagrzeb z Łudogorcem oraz Ferencvarosu z Karabachem. W wyjściowej jedenastce mistrza Bułgarii znajduje się Jakub Piotrowski.

19:55
Za pięć minut początek meczów w Zagrzebiu i Budapeszcie.

19:52
Koniec meczu w Wilnie! Żalgiris zremisował 1:1 z Bodo/Glimt. W dwumeczu Norwegowie pewnie pokonali rywali 6:1 i awansowali do IV rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Tam zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Dinamo Zagrzeb – Łudogorec Razgrad.

19:50
Pierwsza część zakończyła się także w spotkaniu Apollonu z Maccabi. Cypryjczycy prowadzą na razie 2:0.

19:47
Pierwsza połowa zakończyła się także w Erywaniu. Piunik przegrywa 0:1 z Crveną zvezdą.

19:47
Przerwa w Pilźnie. Na razie Viktoria prowadzi z Sheriffem Tyraspol 1:0.

19:46
Początek meczu w Randers! Midtjylland podejmuje Benfikę.

19:42
Jest bramka w Erywaniu! Na prowadzenie wychodzą goście z Belgradu. Do siatki Piunika trafił Guelor Kanga.

19:40
Za pięć minut początek meczu Midtjylland z Benfiką.

19:28
Niebywała sytuacja! Karnego nie wykorzystał nie tylko gracz Crveny zvezdy (spudłował Aleksandar Katai), ale również piłkarz Viktorii Pilzno, który podchodził do jedenastki w tym samym czasie. W Czechach piłkę obok prawego słupka posłał Tomas Chory.

19:26
Gol dla Apollonu! Gospodarze prowadzą już 2:0 z Maccabi. Do siatki trafił Israel Coll. Cypryjska remontada coraz bliżej!

19:26
Karny dla Crveny!

19:21
Wydawało się, że będzie błyskawiczne wyrównanie w Nikozji, ale sędziowie nie uznali gola Maccabi. Bramka została zdobyta ze spalonego.

19:19
Gol w Nikozji! Apollon prowadzi z Maccabi Hajfa. Do bramki izraelskiej drużyny trafił Hervin Ongenda. Na razie w dwumeczu 4:1 dla Maccabi.

19:12
Żalgiris do końca spotkania będzie musiał radzić sobie w dziesiątkę! Czerwoną kartkę obejrzał bowiem Petar Mamić (do niedawna występujący w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała).

19:09
Pierwszy gol padł w Czechach! Viktoria prowadzi z Sheriffem 1:0 po bramce Jana Klimenta! Tak, tego samego, który kilka miesięcy temu spadł z Wisłą Kraków do I ligi. W dwumeczu jest już 3:1 dla gospodarzy.

19:09
Bodo/Glimt wyrównuje! Piłka po strzale Amahla Pellegrino ląduje w siatce Żalgirisu! Mamy 1:1.

19:02
Koniec przerwy! Wracamy do gry na stadionie Żalgirisu!

19:00
Zaczynamy mecze w Nikozji, Pilźnie i Erywaniu!

18:55
Za pięć minut początek kolejnych trzech meczów! O godzinie 19.00 pierwszy gwizdek zabrzmi w Nikozji, gdzie Apollon Limassol zmierzy się z Maccabi Hajfa, Pilźnie, gdzie miejscowa Viktoria zagra z Sheriffem Tyraspol oraz w Erywaniu, gdzie Piunik zagra z Crveną zvezdą.

18:49
Koniec pierwszej połowy w stolicy Litwy! Na razie 1:0 dla gospodarzy.

18:40
Litwini prowadzą, ale droga do korzystnego rezultatu jeszcze daleka. Na ten moment w dwumeczu 5:1 dla Bodo/Glimt.

18:39
Mamy pierwszego gola! Nieoczekiwanie Żalgiris wychodzi na prowadzenie za sprawą bramki Francisa Kyeremeha!

18:30
Pół godziny gry za nami. Bodo/Glimt dalej przeważa.

18:15
Po pierwszym kwadransie nadal bezbramkowy remis. Lekką przewagę mają Norwegowie.

18:05
Litwini mają piekielnie trudne wyzwanie. W pierwszym meczu ulegli Norwegom 0:5. Ich szanse na awans są już tylko iluzoryczne.

18:00
Pierwszy gwizdek w spotkaniu Żalgirisu z Bodo/Glimt!

17:55
Za pięć minut początek meczu w Wilnie!

17:50
Oto zestaw par III rundy kwalifikacji (w nawiasie wynik pierwszego meczu):

18.00 Żalgiris Wilno – Bodo/Glimt (0:5)
19.00 Apollon Limassol – Maccabi Hajfa (0:4)
19.00 Viktoria Pilzno – Sheriff Tyraspol (2:1)
19.00 Piunik Erywań – Crvena zvezda (0:5)
19.45 Midtjylland – Benfica (1:4)
20.00 Dinamo Zagrzeb – Łudogorec Razgrad (2:1)
20.00 Ferencvaros – Karabach Agdam (1:1)
20.30 PSV – AS Monaco (1:1)
20.30 Sturm Graz – Dynamo Kijów (0:1)
20.45 Rangers – Royale Union SG (0:2)

17:45
Witamy w naszej relacji na żywo z rewanżów III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów!