Wtorek z Ligą Mistrzów

Czas na rewanże w starciach Chelsea z Borussią Dortmund oraz Benfiki z Club Brugge. Zapraszamy na relację LIVE!

Dzisiejsze wyniki:
SL Benfica – Club Brugge 5:1 (Rafa Silva 38, Ramos 45+2 i 57, Joao Mario 71 k, Neres 77 – Meijer 87)

Chelsea FC – Borussia Dortmund 2:0 (Sterling 43, Havertz 53 k)

90+9′ Koniec! Chelsea wygrywa 2:0 z BVB i awansuje do kolejnej rundy. Bramki dla The Blues zdobyli Raheem Sterling oraz Kai Havertz.

90+8′ Żółta kartka dla Jude’a Bellinghama.

90+6′ Marc Cucurella ukarany żółtym kartonikiem.

90+2′ Ben Chilwell oraz Marius Wolf ukarani żółtą kartką.

90′ Sześć minut doliczone do podstawowego czasu gry.

87′ Denis Zakaria zmienił Enzo Fernandeza.

83′ Dwie zmiany w Chelsea. Boisko opuścili Mateo Kovacic i Raheem Sterling. Za nich odpowiednio Ruben Loftus-Cheek oraz Christian Pulisic.

90+1′ (SLBBRU) Koniec meczu! Benfica zdemolowała Club Brugge 5:1. Gole dla gospodarzy strzelali Rafa, Goncalo Ramos (dwie bramki), Joao Mario oraz David Neres. Trafienie kontaktowe dla Belgów zanotował Bjorn Meijer. Wynik dwumeczu to 7:1 dla Benfiki.

90′ (SLBBRU) Minuta doliczona do podstawowego czasu gry.

77′ Enzo Fernandez ukarany żółtym kartonikiem.

77′ Donyell Malen zmienił Sebastiena Hallera.

89′ (SLBBRU) Lucas Verissimo zmienił Antonio Silvę.

76′ Piłka w siatce, ale gol Connora Gallaghera nie zostanie uznany. Sędzia odgwizdał spalonego.

88′ (SLBBRU) Gol kontaktowy dla Club Brugge. Na 1:5 trafił Bjorn Meijer. Holender wykorzystał podanie Tajona Buchanana.

73′ Strzał Sule, ale piłka poleciała obok bramki Chelsea.

78′ (SLBBRU) Piąta bramka dla Benfiki! David Neres podwyższa prowadzenie gospodarzy! Asystował mu Joao Neves.

67′ Conor Gallagher za Joao Felixa.

65′ Żółta kartka dla Kepy.

75′ (SLBBRU) W zespole Club Brugge również zaszły dwie roszady. Z boiska zeszli Hans Vanaken i Kamal Sowah. Za nich Mats Rits oraz Antonio Nusa.

74′ (SLBBRU) Dwie zmiany w Benfice. Na murawie zameldowali się Morato i Joao Neves. Zmienili oni odpowiednio Nicolasa Otamendiego oraz Joao Mario.

64′ Jamie Bynoe-Gittens za Saliha Ozcana.

71′ (SLBBRU) Joao Mario trafił na 4:0! Portugalczyk wykorzystał jedenastkę.

70′ (SLBBRU) Rzut karny dla Benfiki!

63′ (SLBBRU) Dwie roszady również w ekipie Benfiki. Za Alexandra Baha wszedł Gilberto, a Chiquinho zmienił David Neres.

62′ (SLBBRU) Dwie zmiany w zespole Club Brugge. Na boisku pojawili się Ferran Jutgla oraz Denis Odoi. W drugą stronę powędrowali Roman Jaremczuk i Clinton Mata.

53′ Tym razem Havertz się nie pomylił! Niemiec precyzyjnie uderzył i trafił na 2:0.

51′ Rzut karny będzie powtórzony! Kilku piłkarzy Borussii wbiegło w pole karne przed strzałem. Znów uderzy Kai Havertz.

51′ Nie ma bramki! Havertz trafił w słupek!

49′ Rzut karny dla Chelsea! Do piłki podejdzie Kai Havertz.

46′ Początek drugiej części spotkania w Londynie.

57′ (SLBBRU) Trzeci gol dla Benfiki! Goncalo Ramos z dubletem.

48′ (SLBBRU) Bjorn Meijer z żółtą kartką.

46′ (SLBBRU) Raphael Onyedika zmienia Noego Langa.

46′ (SLBBRU) Początek drugiej połowy.

45+4′ Koniec pierwszej połowy! Chelsea prowadzi z BVB po bramce Raheema Sterlinga.

45′ Trzy minuty doliczone.

44′ GOL! Chelsea prowadzi z Borussią! The Blues dopięli swego. Raheem Sterling na raty pokonał Alexandra Meyera. Anglik potrzebował kilku chwil, aby trafić do siatki.

42′ Strzał Bena Chilwella bardzo niecelny.

41′ Niklas Sule ukarany żółtą kartką.

40′ Zamieszanie w polu karnym dortmundczyków. Chelsea znów blisko gola.

38′ Piłka w siatce Borussii, ale sędzia trzyma chorągiewkę w górze. Trafienie Kaia Havertza nie zostanie uznane.

45+3′ (SLBBRU) Koniec pierwszej połowy meczu w Lizbonie. Na razie Benfica prowadzi 2:0 po bramkach Rafy oraz Goncalo Ramosa.

45+2′ (SLBBRU) 2:0 dla Benfiki! Goncalo Ramos podwyższa prowadzenie gospodarzy.

43′ (SLBBRU) Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43′ (SLBBRU) Żółta kartka dla Abakara Sylli.

33′ Strzał Kovacicia. Piłka poleciała ponad bramką Borussii.

38′ (SLBBRU) Gol dla Benfiki! Portugalczycy prowadzą po trafieniu Rafy. Asystował mu Goncalo Ramos.

28′ Słupek po strzale Havertza! Niemiec blisko bramki. Borussia dostała czerwony alarm.

25′ Dośrodkowanie Giovanniego Reyny nie doszło do nikogo.

29′ (SLBBRU) Nicolas Otamendi ukarany żółtą kartką.

17′ Bardzo groźny strzał Marco Reusa z rzutu wolnego, ale fantastycznie obronił go Kepa!

20′ (SLBBRU) Żółta kartka dla Langa.

18′ (SLBBRU) Żółta kartka dla Jaremczuka.

8′ Strzelał Havertz, ale piłka poleciała obok bramki.

5′ Mocny początek The Blues. Gospodarze dominują w pierwszych minutach spotkania.

5′ Giovanni Reyna zmienia kontuzjowanego Juliana Brandta.

2′ Zmarnowana szansa Raheema Sterlinga. Anglik przekombinował w polu karnym BVB i stracił piłkę.

21:11
Początek spotkania w Londynie.

6′ (SLBBRU) Benfica przeważa. Portugalczycy blisko gola.

2′ (SLBBRU) Joao Mario trafił do siatki, ale sędzia wskazał na pozycję spaloną asystenta, czyli Goncalo Ramosa. Gorąco na Estadio da Luz od samego początku!

21:00
Rozpoczął się mecz w Lizbonie.

20:50
Skład Club Brugge.

20:46
Mecz Chelsea – Borussia Dortmund rozpocznie się z dziesięciominutowym opóźnieniem. Powodem jest spóźniony przyjazd autobusu drużyny BVB. Pierwszy gwizdek o 21:10.