Walka o Ligę Mistrzów!

Dzisiaj poznamy trzy drużyny, które zakwalifikują się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szykują się wielkie emocje!

23:00
Oto komplet dzisiejszych wyników (w nawiasie wynik dwumeczu).

Benfica 3:0 Dynamo Kijów (5:0)
27′ Otamendi, 40′ Rafa Silva, 42′ Neres

Crvena Zvezda 2:2 Maccabi Hajfa (4:5)
27′ Pesić, 43′ Ivanić – 45+5′ Sundgren, 90′ Pavkov (sam.)

Viktoria Pilzno 2:1 Karabach Agdam (2:1)
58′ Kopic, 73′ Kliment – 38′ Ozobić

22:58
Koniec meczu! Maccabi trzecią drużyną, która zapewniła sobie dziś awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Jest to trzeci tego typu sukces w historii izraelskiego klubu. Wcześniej grali w fazie grupowej najbardziej elitarnych rozgrywek w Europie w sezonach 2002/03 i 2009/10.

22:51
GOL DLA MACCABI! W ostatnich minutach meczu piłkarze z Izraela doprowadzili do wyrównania, co w dwumeczu daje im prowadzenie. Gola samobójczego strzelił piłkarz gospodarzy Milan Pavkov.

22:50
Końca dobiegł też mecz w Pilźnie. Viktoria awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 2:1.

22:49
Zakończyło się spotkanie w Lizbonie. Oficjalnie: Benfica z awansem do fazy grupowej Ligi Mistrzów! Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 3:0.

22:42
Przed nami ostatnie minuty w dzisiejszych starciach. Na razie awans mają Benfica oraz Viktoria Pilzno. Wynik 2:1 w spotkaniu Crveny zvezdy z Maccabi Hajfa daje na ten moment dogrywkę.

22:28
Czesi idą za ciosem i strzelają gola na 2:1! Do siatki Karabachu trafił Jan Kliment, do niedawna napastnik Wisły Kraków.

22:13
Viktoria Pilzno wyrównuje! Bramkę na 1:1 zdobył Jan Kopic.

22:06
Wróciliśmy na murawę na wszystkich stadionach. Zaczynamy drugą połowę!

21:50
Mamy przerwę we wszystkich spotkaniach. Oto komplet wyników (w nawiasie aktualny wynik dwumeczu).

Crvena Zvezda 2:1 Maccabi Hajfa (4:4)
Viktoria Pilzno 0:1 Karabach Agdam (0:1)

21:49
Ależ zwariowana końcówka na stadionie w Belgradzie! Maccabi jednak zdobywa bramkę! Szwedzki obrońca Daniel Sundgren uderzył z dystansu, a bramkarz gospodarzy nie obronił tego strzału.

21:48
Nie ma gola dla Maccabi! Uderzenie Doleva Hazizy broni Milan Borjan!

21:47
Będzie rzut karny dla Maccabi! Jeden z graczy Crveny zvezdy zagrał ręką we własnym polu karnym.

21:42
Benfica błyskawicznie powiększyła swoją przewagę. Gola na 3:0 strzelił David Neres. Fenomenalna postawa gospodarzy!

21:42
Na dwubramkowe prowadzenie wychodzi również Crvena zvezda! Serbowie wygrywają z Maccabi Hajfa 2:0, dzięki bramce Mirko Ivanicia.

21:40
Benfica prowadzi już 2:0! Przewagę Portugalczyków podwyższył Rafa Silva.

21:28
Na prowadzenie wychodzi również Karabach. Pogromca Lecha Poznań prowadzi 1:0 z Viktorią Pilzno. Bramkę zdobył Filip Ozobić.

21:26
Bramka padła także w spotkaniu w Lizbonie. Benfica prowdzi 1:0 z Dynamem Kijów po golu Nicolasa Otamendiego. Na głowę Argentyńczyka dośrodkował David Neres.

21:26
Mamy pierwszego gola dzisiejszego wieczoru! Crvena zvezda wychodzi na prowadzenie w meczu z Maccabi Hajfa. Do siatki trafił Aleksandar Pesić. W dwumeczu jest 3:3.

21:15
Za nami kwadrans gry. We wszystkich trzech meczach bezbramkowy remis.

21:00
Pierwszy gwizdek na wszystkich stadionach! Czekamy na pierwsze gole!

20:55
Za pięć minut początek zmagań!

20:50
W wyjściowym składzie Dynama Kijów na mecz z Benficą znajduje się Tomasz Kędziora.

20:40
Oto komplet spotkań, którymi będziemy się dziś emocjonować (w nawiasie wynik pierwszego meczu). Wszystkie spotkania rozpoczną się o 21:00.

Benfica – Dynamo Kijów (2:0)
Crvena Zvezda – Maccabi Hajfa (2:3)
Viktoria Pilzno – Karabach Agdam (0:0)

20:30
Witamy w relacji na żywo z dzisiejszych spotkań fazy play-off eliminacji do Ligi Mistrzów!