Środa z Ligą Mistrzów

Jest środa, a więc czas na kolejne emocje związane z 1/8 finału Ligi Mistrzów! W tej relacji na żywo będziemy śledzić wydarzenia z dwóch dzisiejszych spotkań.

Tak prezentują się wyniki dzisiejszych meczów.

RB Lipsk – Manchester City 1:1 (Gvardiol 70 – Mahrez 27)
Inter Mediolan – FC Porto 1:0 (Lukaku 86)
——————————————————————————-

90+4′ (INT – POR) Wybrzmiał ostatni gwizdek w Mediolanie.

90+2′ Koniec meczu w Lipsku!

90+2′ (INT – POR) Goncalo Borges za Joao Mario.

90′ (INT – POR) Trener FC Porto, Sergio Conceicao, ukarany żółtą kartką.

90′ (INT – POR) Cztery minuty doliczone.

90′ Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90′ Żółta kartka dla Benjamina Henrichsa.

89′ David Raum zmienił Marcela Halstenberga.

86′ (INT – POR) GOL! Inter prowadzi! Romelu Lukaku otwiera wynik w Mediolanie. Belg na raty pokonał Diogo Costę.

83′ (INT – POR) Wendell zmienił Mehdiego Taremiego.

82′ Amadou Haidara za Xavera Schlagera i Yussuf Poulsen za Andre Silvę.

81′ (INT – POR) Denzel Dumfries za Milana Skriniara.

78′ (INT – POR) Druga żółta kartka dla Otavio! Portugalczyk zmuszony do przedwczesnego opuszczenia boiska.

73′ Fantastyczna okazja Manchesteru! Strzał Ilkaya Gundogana obronił kapitalnie Janis Blaswich. Haaland nie zdążył z dobitką.

72′ (INT – POR) Marcelo Brozović zmienił Henricha Mychitariana.

70′ GOL! RB Lipsk wyrównuje! Josko Gvardiol strzałem głową pokonał Edersona i tym samym doprowadził do remisu.

69′ Lepszy fragment dla gospodarzy.

68′ Erling Haaland blisko bramki! Norweg nie trafił jednak czysto w piłkę i uderzył obok słupka.

66′ Zmiana w Lipsku. Christopher Nkunku zmienił Emila Forsberga.

63′ (INT – POR) Żółta kartka dla Pepe.

63′ Wspaniała indywidualna akcja Andre Silvy, lecz strzał Portugalczyka broni Ederson.

58′ (INT – POR) Dwie roszady w drużynie Interu. Z boiska zeszli Federico Dimarco oraz Edin Dzeko. Za nich Robin GosensRomelu Lukaku.
.
53′ Strzał Henrichsa poleciał nad poprzeczką.

51′ (INT – POR) Zmiana w FC Porto. Evanilson zmienił Galena.

50′ Świetna szansa Manchesteru City! Strzał Mahreza zablokował jeden z obrońców RB Lipsk.

46′ Pierwsza zmiana w ekipie RB Lipsk. Lukasa Klostermanna zmienił Benjamin Henrichs.

46′ Gwizdek na drugą odsłonę meczu wybrzmiał też w Mediolanie.

46′ Rozpoczęła się druga połowa spotkania RB Lipsk – Manchester City.

45+3′ (INT – POR) Koniec pierwszej połowy w Mediolanie. Piłkarze na przerwę schodzą przy wyniku bezbramkowym.

45+1′ Przerwa w Niemczech. Na razie Manchester City prowadzi 1:0 po bramce Riyada Mahreza.

45′ Minuta doliczona w Lipsku do pierwszej części meczu.

45′ (INT – POR) Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

41′ (INT – POR) Federico Dimarco i Otavio ukarani żółtą kartką.

39′ Kolejny korner dla The Citizens.

37′ RB Lipsk jak na razie bez celnego strzału na bramkę rywala.

36′ Niezły strzał Jacka Grealisha. Anglik minimalnie chybił, piłka przeleciała nad poprzeczką.

30′ Groźna sytuacja w polu karnym gospodarzy, lecz Rodri nie trafił w bramkę.

29′ Kolejny napór Anglików. Tym razem piłka wyszła na rzut rożny.

27′ GOL! Podopieczni Pepa Guardioli wykorzystali błąd gospodarzy i wyszli na prowadzenie! The Citizens przechwycili złe podanie Xavera Schlagera, a całą akcję wykończył Riyad Mahrez. Algierczyk nie dał szans Janisowi Blaswichowi.

25′ (INT – POR) Gospodarze na razie przeważają.

23′ Manchester cały czas dominuje.

18′ Strzał Rodriego ponad bramką.

17′ Mahrez w mur z rzutu wolnego.

14′ Gospodarze rozpoczynają od własnego pola karnego.

13′ Niezła akcja The Citizens. Piłka wyszła ostatecznie za linię boczną, będzie rzut rożny.

9′ Rzut wolny dla City.

6′ Teraz akcja gości, lecz również wzorowa postawa w defensywie piłkarzy z Lipska.

4′ RB Lipsk pod polem karnym rywala, ale zagrożenie szybko zneutralizowali defensorzy Manchesteru.