Remontada na Bernabeu (zapis relacji na żywo)

Magiczna noc na Estadio Santiago Bernabeu. Real Madryt w dramatycznych okolicznościach odrobił straty z Manchesterem City i awansował do finału Ligi Mistrzów.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO:

120′ KONIEC! REMONTADA STAŁA SIĘ FAKTEM! REAL W FINALE LIGI MISTRZÓW!

105′ JAK TO NIE WPADŁO?! Foden uderzył głową, Courtois obronił końcówkami palców, a Fernandinho niecelnie dobił z bliskiej odległości.

95′ GOL! BENZEMA NIE POMYLIŁ SIĘ Z 11. METRÓW! 3:1 DAJE REALOWI FINAŁ!

94′ KARNY! Rodri sfaulował Benzemę w polu karnym, a sędzia nie miał wątpliwości i wskazał na wapno!

90′ DOGRYWKA!

***

90+1 COŚ NIESAMOWITEGO! RODRYGO RAZ, RODRYGO DWA! 5:5 W DWUMECZU!

87′ Courtois znowu uratował Real, tym razem po strzale Grealisha.

86′ Mendy wybił piłkę z linii bramkowej!

85′ Cancelo huknął z dystansu, ale Courtois nie dał się zaskoczyć.

73′ GOL DLA CITY! Silva dostrzegł lepiej ustawionego w polu karnym Riyada Mahreza, a ten huknął nie do obrony! Real potrzebuje już dwóch goli, by doprowadzić do remisu.

70′ Walker odniósł kontuzję i nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce na boisku pojawił się Oleksandr Zinczenko.

65′ Żółtko dla Carvajala.

46′ Co za okazja! Vinicius spudłował z bliskiej odległości po zagraniu Carvajala.

45+2 PRZERWA.

45′ Pierwsza połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

43′ Benzema minimalnie chybił, ale był na spalonym.

40′ Było groźnie! Phil Foden mocno z dystansu, Courtois sparował do boku.

27′ Kroos bezpośrednio z rzutu wolnego tylko w boczną siatkę.

20′ Bernardo Silva huknął z pola karnego, ale Thibaut Courtois stanął na wysokości zadania.

9′ Zagotowało się między Modriciem i Laporte. Obaj piłkarze zostali indywidualnie żółtymi kartkami.