NA ŻYWO: Środa z eliminacjami Ligi Mistrzów

Czas na kolejne mecze w ramach III rundy eliminacji tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Kto zbliży się do wrót piłkarskiego raju? Śledź przebieg boiskowych wydarzeń na portalu PilkaNozna.pl!

22:44

KONIEC! Przed przyszłotygodniowymi rewanżami pewne awansu mogą być praktycznie trzy zespoły. Chodzi o Bodo/Glimt, Crvenę zvezdę Belgrad i Maccabi Hajfia, które odniosły zwycięstwa w wymiarze kolejno 5:0, 5:0 i 4:0. Minimalną zaliczką wypracowało sobie Dynamo Kijów po zwycięstwie 1:0 nad Sturmem Graz, zaś losy rywalizacji Karabachu Agdam z Ferencvarosem po jednobramkowym remisie wciąż pozostają otwarte.

22:41

W 90. minucie z boiska z czerwoną kartką wylatuje Milan Rodić. Dwie żółte kartki ujrzał zaledwie w odstępie kilku sekund! A to wszystko konsekwencja jego bezpardonowego i po prostu bezmyślnego zachowania.

22:28

Stefan Mitrović pogrąża Piunik. Jest już 5:0!

22:20

Hat-trick Bukariego! 4:0 dla Crveny!

21:53

Koniec meczu w Łodzi. Dynamo wygrało 1:0 ze Sturmem Graz i jest bliżej awansu.

21:34

Dublet Bukariego! 3:0! Piunik na kolanach.

21:22

Crvena zvezda podwyższa prowadzenie! Kings Kangwa strzela na 2:0.

21:16

Bukari! Tym razem sędzi nie miał żadnych wątpliwości. 1:0 dla Crvenej zvezdy!

20:57

Koniec meczu w Hajfie! Maccabi zwyciężyło Apollon aż 4:0 i praktycznie jest pewne awansu do kolejnej rundy.

20:53

A jednak nie! Sędzia po konsultacji z VAR anulował trafienie Bukariego z powodu spalonego. W Belgradzie nadal remis.

20:52

Ależ początek mistrzów Serbii! Osman Bukari wyprowadza Crvenę zvezdę na prowadzenie już w 3. minucie!

20:49

Z drobnym opóźnieniem rozpoczęło się ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczoru. Crvena Zvezda podejmuje Piunik Erewań.

20:45

Przerwa w Łodzi. Dynamo schodzi do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

20:40

Pogrom w Hajfie. Dolev Haziza na 4:0 dla Maccabi!

20:28

Gol w Łodzi! Dynamo na prowadzeniu! Ołeksandr Karawajew pięknej urody strzałem wyprowadza mistrzów Ukrainy na prowadzenie!

20:22

Kłopoty, kłopoty Apollonu. Najpierw Vukasin Jovanović został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji – czerwoną kartką, a chwilę później Ali Mohamed podwyższył na 3:0 dla Maccabi.

20:10

Kędziora próbował przejąć futbolówkę, ale uderzył w nogi przeciwnika, za co sędzia odgwizdał faul.

20:00

Tymczasem w Łodzi padł pierwszy gwizdek. Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą w składzie podejmuje austriacki Sturm Graz.

19:57

Koniec meczu w Baku. Karabach zremisował 1:1 z Ferencvarosem. Losy awansu rozstrzygną się w przyszłotygodniowym rewanżu na Węgrzech.

19:48

PIĘĆ! Runaj Espejord w doliczonym czasie gry ostatecznie pogrąża Żalgiris. Rewanż w Wilnie to dla Bodo tylko i wyłącznie formalność.

19:38

Gol w Hajfie! Maccabi po samobójczym trafieniu Mathieu Paeybernesa objęło prowadzenie nad Apollonem.

19:19

4:0 dla Bodo! Marius Hoibraaten.

19:15

Bodo/Glimt nie zatrzymuje się! 3:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Lars Salvesen.

19:01

Pierwszy gwizdek w Hajfie. Maccabi rozpoczęło dwumecz z Apollonem.

18:49

Gol? Jednak nie! Ibrahima Wadji strzelił nie do obrony dla bramkarza, ale sędzia po konsultacji z VAR anulował trafienie z powodu ofsajdu. Do przerwy Karabach remisuje z Ferencvarosem.

18:47

Przerwa w Bodo.

18:36

Dwa szybkie ciosy Bodo/Glimt! Najpierw piłkę w siatce umieścił Hugo Vetlesen, a chwilę później Amahl Pellegrino. Czy Żalgiris podniesie się?

18:33

Mamy wyrównanie w Baku! Owusu strzela na 1:1 i Karabach remisuje z Ferencvarosem.

18:18

Jest gol! Franck Boli trafia, a Ferencvaros prowadzi z Karabachem!

18:08

Bodo mogło wyjść na prowadzenie, lecz groźne uderzenie Larsa Salvesena zostało zablokowane.

18:03

Ależ okazja Żalgirisu! Mathias Oyewusi oddał strzał głową, ale piłką odbiła się tylko od prawego słupka.

18:00

Zaczynamy! Pierwszy gwizdek rozbrzmiał na stadionach w norweskim Bodo i azerskim Baku.