Manchester City lepszy od Realu Madryt [zapis relacji na żywo]

Półfinały bieżącej edycji Ligi Mistrzów czas rozpoczęte! W pierwszym meczu Manchester City pokonał Real Madryt.

Karim Benzema skompletował dublet. (fot. Reuters)

90+3′ – Koniec! Manchester City 4:3 Real Madryt.

88′ – Asenswio zmienia Viniciusa.

82′ – Benzema. Karny. Panenka. Gol. City 4:3 Real.

79′ – Schodzi Modrić, wchodzi Ceballos.

78′ – Mordić tuż sprzed pola karnego, obok słupka.

74′ – 4:2! Bernardo Silva wykorzystał przywilej korzyści i brak reakcji rywali i podwyższył prowadzenie City.

70′ – Camavinga zmienił Rodrygo.

68′ – Znów Laporte w roli głównej, tym razem w polu karnym rywala. Reprezentant Hiszpanii oddał strzał, który nie sprawił jednak trudności Courtoisowi.

62′ – Bardzo ważna interwencja Laporte’a. Stoper odciął podanie do wbiegającego w pole bramkowe Viniciusa.

55′ – Natychmiastowa odpowiedź Realu. Vinicius oszukał Fernandinho, przebiegł z piłką całą połowę rywala i trafił do siatki. Jest 3:2.

53′ – Foden trafia głową, jest 3:1. Asystę zalicza Fernandinho.

48′ – Festiwal błędów obrony Realu zakończony uderzeniem Mahreza w słupek i dobitką Fodena, którą zablokował Carvajal.

46′ – Druga połowa – czas start! Nacho zastąpił Alabę.

Przerwa – Gol Kevina De Bruyne był najszybszym, jaki Manchester City strzelił w historii swoich występów w Lidze Mistrzów.

45+1′ – Koniec pierwszej połowy. Manchester City 2:1 Real Madryt.

36′ – Zmiana w drużynie The Citizens. Schodzi Stones, wchodzi Fernandinho.

33′ – Jest odpowiedź gości! Benzema trafia od słupka, po wrzutce Mendy’ego. 2:1.

30′ – Alaba głową tuż obok słupka. Dośrodkowywał Benzema. Real się rozkręca.

29′ – I kolejna szansa City. Foden uderzył obok po znakomitym podaniu De Bruyne.

26′ – Mahrez w boczną siatkę! Gdyby podał do niekrytego Fodena, byłoby 3:0. Pep szaleje przy linii.

25′ – Groźnie w polu karnym City. Benzema nacisnął na Diasa, od którego po zagraniu Viniciusa odbiła się piłka, która trafiła następnie w słupek. Po chwili sędzia odgwizdał jednak spalonego.

18′ – Pierwszy atak Realu. Vinicius wbiegł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany. Madrytczycy zmarnowali następnie rzutu rożnego.

16′ – Kolejna obiecująca akcja podopiecznych Guardioli. Foden przyjął piłkę przy linii końcowej o dograł pod bramkę, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

11′ – 2:0! Jesus wykorzystuje kapitalne podanie w pole karne De Bruyne i podwyższa prowadzenie City. Real zaskoczony, ogłuszony.

8′ – Real Madryt na razie bez strzału. Gospodarze starają się kontrolować grę i długo utrzymywać się przy piłce.

2′ – Gol dla The Citizens! Mahrez dośrodkował w pole karne, a De Bruyne uderzył głową i pokonał Courtoisa. Jest 1:0.

1′ – Zaczęli piłkarze Manchesteru City.

20:50 – Składy na dzisiejszy mecz prezentują się następująco: