Man City w finale LM! [zapis relacji LIVE]

Manchester City czy Real Madryt? Który z tych dwóch zespołów dołączy do Interu w finale Ligi Mistrzów? Zapraszamy na relację na żywo z drugiego półfinału LM!

90+3′ Koniec meczu! Manchester City nie dał szans Realowi i zapewnił sobie awans do finału Ligi Mistrzów! Tam podopieczni Pepa Guardioli zmierzą się z Interem.
Bramki dla The Citizens zdobyli dziś Bernardo Silva (dublet), Julian Alvarez oraz Eder Militao, który zaliczył trafienie samobójcze.

Dziękujemy, że byliście z nami!

90+1′ Deklasacja! Julian Alvarez pojawił się na boisku dosłownie przed minutą i już ma gola na swoim koncie. W sytuacji sam na sam pokonał Courtois.

90+1′ Jack Grealish z żółtą kartką.

90′ Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

89′ Julian Alvarez zmienia Erlinga Haalanda.

86′ Manchester kontroluje spotkanie.

84′ Phil Foden za Kevina De Bruyne.

83′ Groźnie w polu karnym Manchesteru, ale dobrze interweniował Ederson.

80′ Trzy zmiany w szeregach Realu. Na boisku pojawili się Aurelien Tchouameni, Dani Ceballos oraz Lucas Vazquez. Na ławkę powędrowali Eduardo Camavinga, Rodrygo i Dani Carvajal.

79′ Riyad Mahrez wchodzi w miejsce Ilkaya Gundogana.

76′ Trzecia bramka dla City! Gospodarze podwyższają prowadzenie! Obywatele świetnie rozegrali rzut wolny. Kevin De Bruyne dośrodkował na głowę Akanjiego, piłka odbiła się jeszcze od Edera Militao. To Brazylijczykowi może zostać zaliczony gol samobójczy.

76′ Camavinga z żółtym kartonikiem.

73′ Poprzeczka po strzale Haalanda! Piłkę odbił jeszcze Courtois.

70′ Marco Asensio za Toniego Kroosa.

63′ Antonio Rudiger zmienia Lukę Modricia.

63′ Gundogan z żółtą kartką.

60′ Błąd Carvajala mógł wykorzystać jeden z graczy gospodarzy, ale nie opanował piłki.

60′ Manchester znów prowadzi grę.

56′ Carvajal z żółtą kartką.

51′ Świetna interwencja Edersona po strzale Davida Alaby.

50′ Ruben Dias ukarany żółtą kartką.

46′ Wracamy na plac gry!

45′ Koniec! Pierwsza część spotkania dobiegła końca. Na razie Manchester prowadzi 2:0 po dwóch bramkach Bernardo Silvy.

43′ Ostatnie minuty pierwszej połowy również upływają pod dyktando graczy Pepa Guardioli.

37′ 2:0! Manchester uderzył po raz drugi! Strzałem głową bramkarza Realu pokonał Bernardo Silva! Portugalczyk ustrzelił już dublet.

35′ Strzelał Kroos i piłka trafiła w poprzeczkę bramki gospodarzy!

33′ Ederson ubiegł Benzemę i złapał piłkę, do której dobiegał francuski napastnik.

32′ Vinicius Junior ruszył na bramkę gospodarzy, ale z akcji gości nic nie wyszło.

27′ Mocny strzał Haalanda obok madryckiej bramki.

25′ Za nami nieco ponad połowa pierwszej połowy. Na razie dominacja gospodarzy jest gigantyczna.

23′ GOL! Bernardo Silva daje prowadzenie Manchesterowi City! Strzał Portugalczyka nie dał szans Courtois.

21′ Znowu Courtois ratuje skórę kolegom! Haaland po raz drugi musi obejść się smakiem.

19′ De Bruyne obok bramki Realu. Mocny i chytry strzał Belga.

13′ Grealish mocnym strzałem postraszył Courtois, ale nie trafił w bramkę.

13′ Bardzo groźna sytuacja! Haaland blisko zdobycia bramki! Courtois obronił jednak jego uderzenie.

12′ Strzał Stonesa obok bramki.

10′ Gospodarze na razie dominują spotkanie.

7′ Rodri uderzył obok bramki.

7′ Haaland wyprzedził Courtois, ale nie zdołał oddać strzału.

5′ Kilka dośrodkować ze strony piłkarzy The Citizens. Akcję zakończył bramkarz Realu, łapiąc futbolówkę.

4′ Strzał Walkera ponad bramką,

3′ Na razie przy piłce gospodarze.

21:00
Zaczynamy!

20:55
Przypominamy, że zawody będzie sędziował Szymon Marciniak.

20:55
W pierwszym meczu było 1:1. Bramki zdobyli Vinicius Junior oraz Kevin De Bruyne.