LM: Napoli bezbłędne i pierwsze

Po meczu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym Napoli podjęło Rangers, obowiązuje wcześniejsze status quo. Gospodarze są bezbłędni, a goście nadal nie mają na koncie ani jednego punktu.

Zieliński wszedł na murawę w 83. minucie.

Drużyna z Neapolu wygrała wszystkie pięć spotkań dobiegającej końca rundy zmagań. Zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy A i z takiego zamelduje się w fazie pucharowej. Ekipa z Glasgow zamyka natomiast stawkę. Przegrała wszystkie starcia.

Rezultat potyczki u stóp Wezuwiusza nie był więc zaskoczeniem. Już po 16 minutach gry na telebimie ukazującym wynik widniało 2:0. Dubletem popisał się Giovanni Simeone. W swoich pierwszych czterech występach w Lidze Mistrzów Argentyńczyk zdobył cztery bramki. Dokładnie tak, jak jego ojciec.

W drugiej połowie na 3:0 trafił Leo Ostigard.

Piotr Zieliński zaczął mecz na ławce rezerwowych i wszedł na murawę w 83. minucie. Reprezentant Polski odpoczął po trzech kolejnych występach w podstawowym składzie i przed kolejnymi wyzwaniami.