Gra o Ligę Mistrzów!

Dzisiaj poznamy kolejny trzy zespoły, które uzyskają awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Czeka nas emocjonujący wieczór!

23:41
Dziękujemy, że byliście z nami tego wieczoru!

23:40
Oto komplet dzisiejszych wyników (w nawiasie wynik dwumeczu).

Dinamo Zagrzeb 4:1 Bodo/Glimt (4:2)
4′ Orsić, 35′ Petković, 117′ Drmić, 120′ Bockaj – 70′ Gronbaek

PSV – Rangers 0:1 (2:3)
60′ Colak

Trabzonspor 0:0 FC Kopenhaga (1:2)

23:37
Dzisiaj awans do Ligi Mistrzów uzyskały drużyny FC Kopenhaga, Rangers oraz Dinamo Zagrzeb.

23:36
Wybrzmiał ostatni gwizdek w stolicy Chorwacji. Dinamo pokonał Bodo/Glimt 4:1.

23:34
4:1 dla Dinama! Chorwaci zamknęli kwestię awansu. Tym razem dogrywał Drmić, a akcję wykończył Petar Bockaj.

23:31
GOL DLA DINAMA! W ostatnich minutach meczu Chorwaci obejmuję dwubramkowe prowadzenie, co w dwumeczu daje wynik 3:1! Błąd obrońców Bodo/Glimt wykorzystuje napastnik gospodarzy Josip Drmić.

23:20
Krótka przerwa i wracamy do gry!

23:16
Za nami pierwsza połowa dogrywki. Wynik nadal 2:1. Jeśli kolejny kwadrans nie przyniesie zwycięzcy, czekają nas rzuty karne.

23:01
Początek dogrywki w meczu Dinama z Bodo/Glimt.

22:56
Koniec starcia w Trabzonie! FC Kopenhaga, dzięki zaliczce z pierwszego meczu, awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów!

22:55
Spotkanie dobiegło końca również w Zagrzebiu. Tutaj jednak czeka nas dodatkowe 30 minut. W dwumeczu Dinamo remisuje z Bodo/Glimt 2:2.

22:51
Koniec meczu w Eindhoven! Rangers kwalifikuje się do Ligi Mistrzów!

22:45
Spotkania powoli dobiegają końca. Na razie awans mają zespoły Rangers oraz FC Kopenhaga.

22:29
Bodo/Glimt łapie kontakt! Bramkę na 2:1 zdobył 21-letni Albert Gronbaek. Na ten moment dogrywka.

22:16
Gol dla Rangers! Szkoci wychodzą na prowadzenie w meczu z PSV. Do holenderskiej siatki trafił z występów w Lechii Gdańsk, Antonio Colak.

22:06
Wracamy do gry na wszystkich trzech stadionach!

21:50
Za nami pierwsza połowa we wszystkich meczach. Nie padło zbyt dużo goli, oby lepiej pod tym względem było po przerwie. Tak prezentują się aktualne wyniki (w nawiasie rezultaty dwumeczów na żywo).

Dinamo Zagrzeb 2:0 Bodo/Glimt (2:1)
PSV – Rangers 0:0 (2:2)

21:35
Dinamo prowadzi 2:0! Mistrz Chorwacji powiększył prowadzenie w spotkaniu z Bodo/Glimt za sprawą gola Bruno Petkovicia.

21:30
Za nami pół godziny gry. Na razie padł tylko jeden gol. W meczach PSV z Ranegrs oraz Trabzonsportu z FC Kopenhaga na ten moment bezbramkowe remisy.

21:04
Mamy pierwszą bramkę dzisiejszego wieczoru! Dinamo wychodzi na prowadzenie w spotkaniu z Bodo/Glimt! Piłkę do norweskiej siatki pakuje Mislav Orsić.

21:00
Pierwszy gwizdek wybrzmiał na wszystkich stadionach!

20:55
Za pięć minut zaczynamy!

20:50
Tak prezentuje się rozpiska dzisiejszych spotkań (w nawiasie wynik pierwszego meczu).

Dinamo Zagrzeb – Bodo/Glimt (0:1)
PSV – Rangers (2:2)
Trabzonspor – FC Kopenhaga (1:2)

20:40
Witamy w naszej relacji LIVE z dzisiejszych spotkań fazy play-off eliminacji do Ligi Mistrzów!