Emocje w kwalifikacjach Ligi Mistrzów

Dzisiaj początek III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Do gry wchodzą poważne firmy. Zapraszamy na naszą relację live!

22:52
Tak prezentuje się komplet dzisiejszych wyników.

Sheriff Tyraspol 1:2 Victoria Pilzno
36′ Akanbi – 41′ Chory, 55′ Bucha

Łudogorec Razgrad 1:2 Dinamo Zagrzeb
22′ Tekpetey – 6′ Perić, 9′ Padt (sam.)

AS Monaco 1:1 PSV
80′ Disasi – 38′ Veerman

Royale Union SG 2:0 Rangers
27′ Teuma, 76′ Vanzeir

Benfica 4:1 Midtjylland
17′, 33′, 61′ Ramos, 40′ Fernandez – 78′ Sisto

22:50
Ostatni gwizdek wybrzmiał również w spotkaniu Benfiki z Midtjylland. Portugalczycy rozgromili przyjezdnych 4:1. Sprawa awansu wydaje się przesądzona.

22:38
Koniec spotkania Royale Union SG z Rangers! Gospodarze pokonali Szkotów 2:0.

22:35
Honorowego gola strzeliło Midtjylland. Rzut karny wykorzystał Pione Sisto. Duńczycy przegrywają z Benfiką 1:4.

22:28
Za pięć minut koniec podstawowego czasu gry w Belgii. Na razie gospodarze wygrywają 2:0.

22:20
Bramka padła także w Heverlee! Royale Union SG prowadzi z Rangers już 2:0! Gola strzelił Dante Vanzeir. 24-latek wykorzystał jedenastkę.

22:18
Benfica nie przestaje strzelać! Już 4:0 na Estádio da Luz! Hat-trickiem popisał się Goncalo Ramos! Przy trzeciej bramce 21-latka asystował Rafa Silva.

22:03
Początek drugiej połowy w Lizbionie. Benfica prowadzi z Midtjylland 3:0.

21:54
Ostatni gwizdek na Stade Louis II. AS Monaco remisuje 1:1 z PSV Eindhoven. Rewanż za tydzień o godzinie 20:30.

21:48
Początek drugiej połowy w Belgii. Royale Union SG prowadzi 1:0 z Rangers.

21:47
Słupek w meczu w Monako! Gospodarze blisko gola.

21:47
Przerwa w meczu Benfica – Midtjylland.

21:41
Koncert w Lizbonie! Benfica prowadzi już 3:0. Zdobywcą trzeciej bramki Enzo Fernandez. Do 21-latka podawał doświadczony Joao Mario. Pomocnik gospodarzy popisał się pięknym strzałem z woleja!

21:39
AS Monaco wyrównuje! Axel Disasi strzela gola na 1:1! Asystę przy tym trafieniu zaliczył Eliot Matazo. Do końca spotkania 10 minut.

21:37
Koniec spotkania w Razgradzie! Dinamo wywozi z Bułgarii korzystny wynik. Chorwaci pokonali Łudogorec 2:1. Rewanż dokładnie za tydzień o godzinie 20:30.

21:34
Benfica prowadzi z Midtjylland już dwiema bramkami! Gola strzelił Goncalo Ramos, który skompletował dublet. Po raz drugi asystował Neres.

21:34
Przerwa w meczu Royale Union SG – Rangers. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1:0.

21:28
Za pięć minut koniec podstawowego czasu gry w spotkaniu Łudogorca z Dinamem Zagrzeb. Na razie 2:1 dla gości.

21:18
Benfica wychodzi na prowadzenie! Do siatki Midtjylland trafił 21-letni Goncalo Ramos. Asystował David Neres.

21:13
Mamy gola w Belgii! Royale Union SG prowadzi po bramce Teddy’ego Teumy.

21:04
Piłkarze w Monako wracają na murawę! Na razie 1-0 dla PSV.

21:02
Rozpoczyna się mecz w Lizbonie! Benfica podejmuje Midtjylland.

20:52
Za nami ostatni gwizdek w stolicy Mołdawii! Victoria wygrała z Sheriffem 2-1. Rewanż równo za tydzień w Czechach o godzinie 19:00.

20:49
Rozpoczyna się druga połowa w Razgradzie. Na razie Dinamo prowadzi z Łudogorcem 2-1.

20:48
Koniec pierwszej części w Monako. Na razie PSV prowadzi 1:0 po bramce Veermana.

20:47
Rozpoczyna się spotkanie Royale Union SG – Rangers.

20:39
GOL dla PSV! Holendrzy wychodzą na prowadzenie w Monako za sprawą gola Joey’ego Veermana! Młody pomocnik wykorzystał podanie Luuka de Jonga, uderzając na bramkę gospodarzy z pierwszej piłki.

20:37
Dziesięć minut do końca podstawowego czasu gry meczu w Kiszyniowie. Victoria nadal prowadzi 2-1 z Sheriffem.

20:33
W meczu Monaco z PSV sędzia skorzystał z VAR-u, ale ostatecznie nie przyznał gospodarzom rzutu karnego. Zdaniem arbitra zagranie ręką w polu karnym jednego z graczy Ruuda van Nistelrooya nie kwalifikowało się do podyktowania jedenastki.

20:30
Przerwa w Razgradzie. Na razie 2-1 dla Dinama Zagrzeb.

20:30
Pół godziny meczu na Stade Louis II za nami. Na razie bezbramkowy remis, spotkanie wyrównane.

20:13
Victoria ponownie wychodzi na prowadzenie! Gola strzelił Pavel Bucha.

20:07
Łudogorec łapie kontakt! Gola strzelił Bernhard Tekpetey.

20:02
Rozpoczyna się druga połowa w Kiszyniowie. Sheriff 1-1 Victoria Pilzno.

20:00
Rozpoczyna się mecz AS Monaco – PSV. Transmisja na Polsat Sport Premium 1.

19:54
Już 2:0 dla Dinama! Chorwaci powiększyli prowadzenie, trafienie samobójcze zaliczył bramkarz Łudogorca, Sergio Padt.

19:52
Mamy pierwszą bramkę w Razgradzie! Na prowadzenie wychodzą gracze Dinama Zagrzeb. Gola strzelił Dino Perić. 28-latek wykorzystał podanie Rasmus Lauritsen.

19:48
Koniec pierwszej części w Kiszyniowie. Na razie remis 1-1.

19:45
W międzyczasie rozpoczyna się mecz Łudogorca Razgrad z Dinamem Zagrzeb. W pierwszym składzie gospodarze Jakub Piotrowski.

19:41
Mamy wyrównanie! Piłkarze Victorii doprowadzają do remisu, dzięki bramce Tomasa Chorego, który – podobnie jak Akanbi – wykorzystał jedenastkę.

19:40
Będzie rzut karny dla Victorii Pilzno!

19:36
GOL! Mimo początkowej przewagi Victorii, pierwszego gola strzela ekipa gospodarzy! Sheriiff wychodzi na prowadzenie za sprawą bramki Rasheeda Akanbiego. Niegryjczyk idealnie trafił z rzutu karnego, uderzając w lewe okienko.

19:20
Na razie w spotkaniu Sheriffa z Victorią po 20 minutach bezbramkowy remis. Mecz jest raczej wyrównany, lekką przewagę mają Czesi.

19:00
Pierwszy gwizdek w Kiszyniowie!

18:55
Dzisiaj emocjonować się będziemy pięcioma spotkaniami. Prezentują się one następująco.
19:00 Sheriff Tyraspol – Victoria Pilzno
19:45 Łudogorec Razgrad – Dinamo Zagrzeb
20:00 AS Monaco – PSV
20:45 Royale Union SG – Rangers
21:00 Benfica – Midtjylland

18:50
Witamy w relacji live z dzisiejszych meczów III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów!