Ekstraklasa: Zabójcza końcówka i wygrana Zagłębia

Zagłębie Lubin pokonało przed własną publicznością drużynę Polonii Bytom 2:0 w meczu 20. kolejki polskiej Ekstraklasy. Obydwa gole dla „Miedziowych” uzyskał Szymon Pawłowski.

Bohater meczu: Szymon Pawłowski
Spryt i umiejętności pomocnika Zagłębia dały jego drużynie cenne zwycięstwo. Pawłowski wpisał się na listę strzelców w 87 oraz 90. minucie spotkania.

Tak pały bramki:

Pawłowski 87
Kuriozalna bramka Szymona Pawłowskiego, który totalnie zmylił golkipera Polonii Bytom. Pomocnik Zagłębia strzelał z narożnika pola karnego, a Marcin Juszczyk przepuścił futbolówkę, myśląc, że wybije ją któryś z zawodników bloku defensywnego.

Pawłowski 90
To była niemalże kopia gola zdobytego kilka minut wcześniej. Pawłowski ponownie zaskoczył Juszczyka strzałem w długi róg.