Czwartek z pucharami [zapis relacji]

Ligi w Europie Inne ligi

Czwartek dostarczył nam wielu emocji w Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy. Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji live!

Olympiakos z awansem do półfinału LKE! Grecka drużyna wygrała z Fenerbahce w rzutach karnych 3:2.

Marsylia awansowała do półfinału LE! Francuzi pokonali Benfikę w rzutach karnych 4:2.

W Stambule również o awansie którejś z drużyn zadecyduje konkurs jedenastek.

Andreas Ntoi z Olympiakosu obejrzał drugą żółtą kartkę i tuż przed końcem spotkania musi opuścić murawę.

W Marsylii będą rzuty karne!

Za nami pierwsze połowy obu dogrywek. Na razie bez goli.

Zakończyło się spotkanie Romy z Milanem. Gospodarze wygrali 2:1 – bramki dla Giallorossich zdobyli Gianluca Mancini oraz Paulo Dybala. Trafienie dla zespołu Stefano Piolego zanotował Matteo Gabbia. Roma awansuje do półfinału LE.

Koniec spotkania w Salonikach. PAOK przegrał z Club Brugge. Oba gola strzelił Ferran Jutgla. Podopieczni Nickiego Hayena w półfinale LKE.

Ostatni gwizdek w Londynie. West Ham zremisował z Bayerem 1:1. Bramki zdobyli Michail Antonio i Jeremie Frimpong. Awans wywalczyła drużyna z Niemiec.

Dodatkowe 30 minut również w Stambule.

W Marsylii będzie dogrywka.

Koniec meczu w Bergamo. Liverpool wygrał 1:0 (gol Mohameda Salaha), ale to za mało, żeby awansować dalej. Wysoka zaliczka z pierwszego meczu pozwoliła Atalancie uzyskać promocję do półfinału LE.

89′ Bramka w Londynie! Jeremie Frimpong trafił dla Bayeru. Świeżo upieczony mistrz Niemiec nie zakończy swojej świetnej serii meczów bez porażki.

85′ Matteo Gabbia z golem przeciwko Romie! Włoch wykorzystał podanie Rafaela Leao. Milan przegrywa już 1:2, ale do dogrywki traci aż dwa gole.

80′ Marsylia wychodzi na prowadzenie w meczu z Benfiką, a co za tym idzie – wyrównuje stan dwumeczu. Do siatki trafił Faris Moumbagna. Asystował Pierre-Emerick Aubameyang.

46′ Wracamy do gry!

Czas na przerwę.

45+4′ Club Brugge prowadzi już 2:0. Drugą bramkę zdobył Ferran Jutgla, a asystował mu Michał Skóraś. Belgowie coraz bliżej awansu do półfinału LKE.

33′ Club Brugge wychodzi na prowadzenie! Ferran Jutgla zdobył bramkę dla belgijskiego zespołu. Podawał Kyriani Sabbe. W dwumeczu już 2:0 dla ekipy Blauw-Zwart.

31′ Zeki Celik z Romy wyrzucony z boiska! Turek obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę.

22′ Kolejny gol w Rzymie! Roma prowadzi już 2:0. Do siatki trafił Paulo Dybala.

13′ Bramka w Londynie! West Ham prowadzi z Bayerem! Michail Antonio daje prowadzenie gospodarzom. Asysta Jarroda Bowena.

12′ Gol również w Rzymie! Gianluca Mancini trafił na 1:0 dla Romy. Asystował Lorenzo Pellegrini. Giallorossi prowadzą w dwumeczu już 2:0.

12′ Bramka w Stambule! Irfan Can Kahveci wyprowadził Fenerbahce na prowadzenie w starciu z Olympiakosem. Asystę przy tym trafieni zaliczył Sebastian Szymański. Stan dwumeczu został w tej chwili wyrównany – w pierwszym starciu było bowiem 3:2 dla Greków.

7′ Mamy pierwszą bramkę! Mohamed Salah wykorzystał rzut karny i Liverpool prowadzi 1:0 z Atalantą. The Reds muszą odrobić jednak jeszcze dwa gole straty. W pierwszym spotkaniu podopieczni Juergena Kloppa ulegli włoskiemu rywalowi aż 0:3.