Aston Villa wysoko wygrywa z Evertonem

Aston Villa w efektownym stylu notuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Premier League. Drużyna z Matty’m Cashem w składzie ograła Everton aż 4:0.

Po nieudanej inauguracji ligowej, Aston Villa dopisuje komplet oczek na swoje konto ligowe. Piłkarze Unaia Emery’ego w pewnym stylu ograli Everton, którego już teraz można nazwać jedną z najgorszych drużyn na starcie rozgrywek w Anglii.

Już w 18. minucie John McGinn otworzył wynik meczu i dał prowadzenie Aston Villi. W pierwszej połowie wynik podwyższył Douglas Luiz. W drugiej części meczu w Villi do siatki trafiali jeszcze Bailey oraz Duran, który wpisał się na listę strzelców raptem minutę po tym, jak pojawił się na placu gry w miejsce Watkinsa.

Pełne 90 minut zaliczył Matty Cash. Polski obrońca zgarnął pozytywne noty za swój występ.

Everton po dwóch kolejkach jest na ostatnim miejscu w tabeli Premier League. The Toffies nie tylko mają dwie porażki na koncie, ale nie udało im się zdobyć ani jednej bramki.