Zapis relacji LIVE – Liga Europy

Za nami kolejne spotkania w fazie grupowej Ligi Europy. Poniżej prezentujemy zapis relacji LIVE.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – KONIEC! Manchester United spokojnie wygrywa z Partizanem Belgrad.

Komplet wyników tutaj – KLIKNIJ!

87′ – Bardzo zadowoleni mogą być dzisiaj również kibice Rangersów. Ich zespół prowadzi z FC Porto 2:0.

84′ – To już ostatnie minuty. Manchester United na spokojne dowiezie zwycięstwo do ostatniego gwizdka arbitra.

77′ – Ludogorets Razgrad gra w dziewiątkę od 35. minuty. Espanyol bezlitośnie to wykorzystuje prowadząc już 6:0.

64′ – AS Roma doprowadziła do wyrównania w meczu z Borussią. Federico Fazio wpisał się na listę strzelców.

60′ – Manchester United spokojnie kontroluje wydarzenia na murawie. Czerwone Diabły mają sporą przewagę nad Partizanem.

53′ – Przypomnijmy, że dzisiejszego dnia dobrze nie będzie wspominał Góralski, który jeszcze w pierwszej połowie wyleciał z boiska.

51′ – Tymczasem Manchester United prowadzi już 3:0. Rashford skierował piłkę w samo okienko bramki Partizana.

50′ – Kibice Borussii Moenchengladbach mogą być jak na razie zadowoleni. Niemiecki zespół prowadzi 1:0 z Romą.

46′ – WRACAMY DO GRY.

45′ – PRZERWA! Manchester United prowadzi 2:0 z Partizanem.

KOMPLET WYNIKÓW TUTAJ – KLIKNIJ!

38′ – Espanyol prowadzi już 3:0. Zapowiada się na pogrom w Hiszpanii nad Ludogorets Razgrad.

35′ – Niestety z boiska za drugą żółtą kartkę wyrzucony został Góralski!

34′ – Pokazał się Anthony Martial. Indywidualna akcja tego zawodnika i Manchester United prowadzi już 2:0.

30′ – Espanyol grając w przewadze jednego zawodnika prowadzi już 2:0. A przed momentem żółtą kartkę obejrzał Jacek Góralski.

26′ – Obecny bohater Manchesteru United.

22′ – Manchester United w końcu na prowadzeniu. Mason Greenwood wykorzystał świetne dogranie od Marcusa Rashforda.

17′ – PFC Ludogorets Razgrad z niewielkimi szansami na sukces w Hiszpanii. Goście już przegrywają, a w dodatku grają w osłabieniu po czerwonej kartce dla Rafaela Forstera.

14′ – Jak na razie na wszystkich stadionach oglądamy dosyć niemrawe widowiska.

8′ – Spokojny początek meczu w Manchesterze. Żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi.

2′ – W pierwszym składzie PFC Ludogorets Razgrad na starcie z Espanyolem znalazł się Jacek Góralski.

1′ – STARTUJEMY!

20:51 – W jednym z ciekawszych spotkań Partizan Belgrad na wyjeździe zmierzy się z Manchesterem United. Czerwone Diabły walczą o to, aby pozostać niepokonanym zespołem.

20:50 – Za moment kolejne emocje z Ligą Europy!

90′ – KONIEC! Pierwsze dzisiejsze emocje z Ligą Europy za nami. W hicie Lazio przegrało z Celtikiem 1:2 po trafieniu z końcówki.

KOMPLET WYNIKÓW

82′ – LASK prowadzi już 4:1, co tam się dzieje! Tymczasem Lazio nadal remisuje 1:1 z Celtikiem.

77′ – LASK kontynuuje świetną grę w drugiej połowie, PSV na kolanach! Gospodarze prowadzą już 3:1.

70′ – Sevilla dołożyła jeszcze jedno trafienie, ale momentalnie odpowiedzieli gospodarze zdobywając honorowe trafienie. Hiszpanie prowadzą 5:1, a trzy trafienia na swoim koncie ma już Munir El Haddadi.

63′ – Początek drugiej części meczu jest piorunujący w wykonaniu LASK, które prowadzi już 2:1 z PSV Eindhoven.

61′ – Tymczasem trwa zacięta walka w meczu FC Basel z Getafe. Szwajcarzy ponownie wyszli na prowadzenie, tym razem po trafieniu Fabiana Freia.

53′ – Jak na razie bez goli w drugiej części spotkania w meczu Lazio z Celtikiem.

48′ – Jeszcze nic nie wspominaliśmy o meczu FK Krasnodar z Trabzonsporem. Rosjanie nie mają wielkich problemów jak na razie z ekipą gości i prowadzą 2:0.

46′ – WRACAMY DO GRY!

45′ – PRZERWA! W hicie Lazio remisuje 1:1 z Celtikiem.

40′ – Tymczasem Celtic doprowadza do wyrównania w meczu z Lazio! James Forrest bohaterem Szkotów.

37′ – W kilka minut Sevilla zdobyła trzy bramki. W efekcie Hiszpanie na wyjeździe prowadzą już 4:0!

30′ – Sevilla kontynuuje swoją zabawę z F91 Dudelange. Przed momentem z najbliższej odległości piłkę do bramki wepchnął Munir El Haddadi.

24′ – Lazio jak na razie lepiej wygląda od Celtiku. Hit dzisiejszej serii meczów nie zawodzi.

19′ – Nie zawodzi Sevilla, która po trafieniu Munasa Dabbura wyszła na prowadzenie w starciu ze słabiutkim F91 Dudelange.

15′ – W innym z ciekawych dzisiejszych spotkań FC Basel na razie nie zawodzi swoich kibiców. Szwajcarzy na własnym terenie minimalnie prowadzą z Getafe.

8′ – Bardzo szybko Lazio wychodzi na prowadzenie w meczu z Celtikiem. Bramkę zdobył Immobile, który od początku sezonu znajduje się w kapitalnej formie.

5′ – I już mamy pierwsze trafienie. PSV Eindhoven po skutecznym uderzeniu z rzutu karnego Daniela Schwaaba wyszło na prowadzenie w starciu z LASK.

2′ – Warto jeszcze dodać, że jedno ze spotkań zostało rozegrane wcześniej. W grupie L FC Astana przegrała 0:5 z AZ Alkmaar.

1′ – STARTUJEMY Z EMOCJAMI!

18:37 – Wyjściowy skład Lazio.

18:35 – Szczególnie przyglądać się będziemy także takim meczom, jak Standard Liege – Eintracht Frankfurt, Rosenborg – Sporting oraz FC Basel – Getafe CF.

18:30 – Zdecydowana większość dzisiejszych spotkań zaplanowana została na godzinę 18:55.

W jednym z najciekawszych meczów z tej godziny Lazio Rzym podejmuje Celtic Glasgow. Szkoci po trzech kolejkach mają na swoim koncie siedem punktów. Z kolei Lazio zgromadziło zaledwie trzy „oczka”, więc Włosi bardzo potrzebują zwycięstwa.