Wieczór z Ligą Mistrzów!

Zapraszamy na relację live z pięciu wieczornych meczów Ligi Mistrzów! Hitem będzie bez wątpienia pojedynek Bayernu z FC Barceloną.

22:55
Tak prezentuje się komplet wyników wieczornych spotkań.

22:54
Końca dobiegło również spotkanie w Marsylii.

22:53
Zakończyły się też mecze w Leverkusen i Liverpoolu.

22:52
Ostatni gwizdek wybrzmiał też w Porto.

22:51
Koniec meczu w Monachium!

22:47
89′ Liverpool prowadzi z Ajaksem! „The Reds” w końcówce zdobywają bardzo ważną bramkę. Do siatki rywala trafił Joel Matip.

22:47
89′ Kolejna bramka dla Club Brugge! Belgowie wygrywają z FC Porto 4:0! Bramkę zdobył 17-letni Antonio Nusa.

22:45
87′ „Aptekarze” podwyższają prowadzenie! Moussa Diaby wpisuje się na listę strzelców! Bayer prowadzi już 2:0.

22:41
84′ Pierwszy gol w Leverkusen! Robert Andrich wyprowadza Bayer na prowadzenie w meczu z Atletico!

22:37
80′ Mógł być gol dla Eintrachtu, ale VAR wykazał spalonego! Bramka Daichiego Kamady nie zostanie więc uznana.

22:28
20 minut do końca.

22:11
52′ 2:0 dla Bayernu! Leroy Sane w indywidualnej akcji podwyższa prowadzenie Bawarczyków.

22:09
52′ Deklasacja w Porto! Club Brugge prowadzi już trzema bramkami! Na listę strzelców wpisał się Andreas Skov Olsen.

22:07
47′ Gol w Monachium! Bayern prowadzi z Barceloną, a bramkę zdobył Lucas Hernandez. Francuz strzałem głową pokonał Marc-Andre ter Stegena.

22:04
47′ Club Brugge podwyższa prowadzenie! Kamal Sowah strzela na 2:0. FC Porto ma kłopoty.

22:02
Wracamy do gry!

21:47
Na wszystkich stadionach sędziowie zarządzili przerwę. Jak na razie padły cztery bramki. W Monachium bez goli.

21:43
43′ Gol dla Eintrachtu! Jesper Lindstrom strzela w Marsylii i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

21:27
27′ Wyrównanie Ajaksu! Do remisu doprowadza 22-letni Mohammed Kudus.

21:18
18′ Bramka padła również na Anfield! Liverpool prowadzi z Ajaksem po golu Mohameda Salaha. Asystował Diogo Jota.

21:15
15′ Mamy pierwszego gola dzisiejszego wieczoru! Club Brugge wychodzi na prowadzenie w meczu z FC Porto! Hiszpański napastnik Ferran Jutgla wykorzystuje rzut karny.

21:10
Dziesięć minut gry za nami. Na razie bez goli na europejskich boiskach.

21:02
Ładne obrazki na stadionie w Monachium.

21:00
Zaczynamy!

20:50
Pozostało 10 minut do rozpoczęcia wszystkich spotkań!

20:35
Robert Lewandowski przywitany owacją przez kibiców Bayernu.

20:26
Trener Eintrachtu wytypował następującą jedenastkę.

20:25
Czas na ostatnie wieczorne spotkanie. W takim składzie wyjdzie ekipa z Marsylii.

20:21
A tak prezentuje się zestawienie przyjezdnych.

20:20
Taką jedenastkę na mecz z Club Brugge wybrał trener FC Porto, Sérgio Conceição.

20:16
To natomiast skład drużyny Gerardo Seoane.

20:15
Przechodzimy do spotkania Atletico z Bayerem. Tak prezentuje się jedenastka gospodarzy.