Walentynki z Ligą Mistrzów [zapis multirelacji]

Liga Mistrzów wraca do gry. Najlepsze klubowe rozgrywki świata zaczną się od znakomicie zapowiadających się spotkań Milanu z Tottenhamem oraz PSG z Bayernem.

Czy Lionel Messi wzniesie się na najwyższy poziom w meczu z Bayernem?

90+5. Koniec meczu. PSG i Milan z jednobramkowymi handicapami przed rewanżami.

90+4. Żółta kartka dla Hernandeza.

90+2. Rebić zastąpił Leao.

90. Stanisić za Sane.

88. Pobega zmienił Tonaliego.

87. Gravenberch za Musialę.

82. Mbappe wpakował piłkę do siatki po dograniu Nuno Mendesa. Sęk w tym, że u zarania bramkowej akcji był spalony.

81. Danjuma za Sona, B. Davies za Lengleta.

80. Żółta karta dla Tonaliego.

78. Znakomita okazja De Ketelaere’a. Belg powinien zameldować się na boisku trafieniem.

77. Messias za Saelemaekers, De Ketelaere za Diaza.

77. Gnabry za Comana.

76. Mueller za Choupo-Motinga.

75. Vitinha za Danilo.

73. Piłka w bramce Sommera. Szwajcar obronił strzały Mbappe i Neymara. Francuz wbił piłkę do siatki Bayernu, ale był na spalonym.

70. Richarlison zastąpił Kulusevskiego.

70. Żółta kartka dla Kimpembe.

64. Znowu Włoch błysnął w bramce PSG. Po rożnym główkował Pavard, ale Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

63. Żółta kartka dla Diera, który opuści rewanż.

63. Kapitalna interwencja Donnarummy po strzale Kameruńczyka z kilku metrów. Powinno być 2:0!

62. Efektowne uderzenie Choupo-Motinga. Broni Donnarumma.

61. Kimmich na wiwat. Nieudane uderzenie Niemca.

57. Mbappe za Solera, Ruiz za Zaire’a-Emery’ego.

53. Bayern na prowadzeniu. Coman pewnie uderzył po centrze Daviesa. Reprezentant Francji nie celebrował trafienia przeciw byłemu klubowi.

50. Mbappe rozgrzewa się. Czy wejście Francuza odmieni PSG?

48. Żółta kartka dla Romero.

46. Drugie połowy rozpoczęta. W przerwie po jednej zmianie w PSG i Bayernie: Kimpembe za Hakimiego, a Davies za Cancelo.

45+5. Do przerwy w Mediolanie 1:0. Autorem gola Diaz.

45+1. Koniec bezbramkowej pierwszej połowy w Paryżu.

45. Messi szukał faulu i go znalazł. Doskonała pozycja dla Argentyńczyka, jednak jego strzał ląduje na murze.

45. Kane ostemplował poprzeczkę, jednak po chwili chorągiewka liniowego powędrowała w górę.

43. Kimmich zebrał piłkę i oddał celne uderzenie. Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

41. Jeden z nielicznych wypadów PSG. Zaire-Emery zastopowany przed polem karnym gości.

37. Kane dwoi się i troi, ale poza wywalczonymi rzutami wolnymi na razie niczego konkretnego nie dokonał.

34. Niecelny strzał Comana z 17 metra.

32. Milan zepchnięty do defensywy.

29. Kimmich nie zdołał minąć muru przy strzale z rzutu wolnego.

26. Żółta kartka dla Pavarda.

25. Nieczyste uderzenie Comana. Donnarumma łapie futbolówkę bez najmniejszego problemu.

21. Niecelny strzał Kane’a po centrze Sona z rzutu wolnego.

20. Neymar nacierał w okolicach pola karnego gości, ale został trafiony w twarz przez rywala. Gwizdek sędziego milczy.

13. Tatarusanu poradził sobie ze strzałem Kane’a.

10. Bayern prezentuje się lepiej od PSG. Mistrzowie Francji nastawieni na kontry.

7. Milan na prowadzeniu! Diaz pokonał Forstera na raty.

4. Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Spurs. Zawodnicy czekający w polu karnym nie doczekali się na piłkę.

1. Odważny początek PSG. Niecelny strzał Choupo-Motinga.

1. Pierwsze gwizdki wybrzmiały w Mediolanie i Paryżu.