Podopieczni Jacka Magiery przegrali z Hapoelem Beer Szewa.

Czy Magiera poprowadzi Śląsk do awansu?

90+5. Koniec meczu i udziału Śląska w pucharach.

90+3. Żółta kartka dla Bareiro.

90. Sędzia doliczył pięć minut.

89. Ansah szukał hat tricka. Putnocky tym razem jednak poradził sobie z jego strzałem.

87. Śląsk marzy o ostatnim gwizdku sędziego.

82. 4:0… Shviro dobił wrocławian.

80. Keltjens za Abu baida, Dadia za Petrucciego.

79. Podwójna zmiana w Śląsku: Caye Quintana za Exposito. Na boisku również Piasecki.

75. Kolejna setka Śląska. Praszelik wjechał w pole karne gospodarzy, ale na przeszkodzie ponownie stanął Harush.

73. Kiks Schwarza w dogodnej sytuacji.

68. Śląsk gra nerwowo, niedokładnie. Po prostu słabo.

64. Acolatse za Michę.

63. Shviro zmienił Yehezkela.

60. Bejger za Lewkota.

58. Hapoel kontroluje sytuację.

54. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Dublet Ansaha.

53. Znowu Śląsk w akcji. Harush efektownie obronił strzał Praszelika z głowy.

52. 100-procentowa okazja Picha. Harush górą.

50. Hapoel utrzymuje się przy piłce. Śląsk w odwrocie.

46. Druga połowa rozpoczęta. Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Putnocky obronił strzał Yehezkela.

19:52 Przerwa. Na razie Śląsk po fatalnym początku przegrywa z Hapoelem 0:2. Czekamy na lepszą drugą połowę wrocławian.

45+5. Po centrze piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

45+4. Niezła akcja Pawłowskiego i rzut rożny dla Śląska.

45+2. Żółtą kartką ukarany Mączyński.

45. Do pierwszej połowy sędzia dolicza sześć minut.

42. Blisko trzeciego gola Hapoel. Słupek ratuje Śląsk!

41. Jednak jest wymuszona zmiana w zespole Hapoelu. Boisko opuścił strzelec drugiego gola Safuri.

40. Tym razem uraz jednego z piłkarzy Hapoelu, ale już wszystko jest w porządku i gramy dalej.

36. Rykoszet po strzale z rzutu wolnego, po którym gospodarze mieli rzut rożny, jednak ostatecznie piłka w rękach golkipera Śląska.

33. Hapoel też cały czas szuka swoich szans i próbuje strzelić kolejnego gola.

30. Pół godziny za nami.  W tym momencie Śląsk odpada z rozgrywek.

26. Zawodnicy łapią rytm po wymuszonej kontuzją Janasika przerwie.

23. Kontuzja Janasika i będzie wymuszona zmiana w Śląsku. Na boisku w jego miejsce Pawłowski.

20. Trochę otrząsnął się Śląsk, jednak na razie nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

15. Kwadrans za nami. Koszmarne 15 minut w wykonaniu polskiego zespołu.

11. Kolejna szansa Hapoelu, ale tym razem w porę interweniowali defensorzy gości.

7. Drugi cios Hapoelu. Fatalny początek Śląska, a na 2:0 podwyższa Safuri…

5. Przy takim rezultacie mamy remis w dwumeczu i potencjalną dogrywkę.

3. Próba odpowiedzi Śląska, ale niestety bezskuteczna.

2. Fatalny błąd obrony Śląska, z którego korzysta Hapoel. Niestety 1:0 dla gospodarzy! Strzelcem gol Ansah.

1. Zaczynamy! Śląsk do Izraela przyjechał z przewagą, gdyż we Wrocławiu wygrał 2:1.

18.55 Obie drużyny już na murawie.

18.50 Wyjściowy skład Śląska:

Śląsk ma prawo do pewności siebie przed rewanżem. Wrocławianie w bieżącej edycji europejskich pucharów jeszcze nie zaznali smaku porażki, a w pierwszym meczu prezentowali się zdecydowanie lepiej od Hapoelu.