Siedem goli PSG! [ZAPIS RELACJI]

Ligi w Europie Inne ligi

PSG urządziło sobie ostre strzelanie na stadionie Lille. W rolach głównych Messi, Mbappe i Neymar.

90′ Koniec spotkania! Kibice zobaczyli dziś aż osiem goli, ale dużo bardziej szczęśliwi są ci z Paryża. Brutalna lekcja dla Lille. Dziękujemy za śledzenie relacji.

87′ NO I JESZCZE JEDNA BRAMKA. ZNÓW AKCJA NEYMARA Z MBAPPE. FRANCUZ Z HAT-TRICKIEM!

85′ Mecz się wyraźnie uspokoił.

76′ Na totalnie rozbitych wyglądają piłkarze Lille.

73′ PSG wciąż szuka kolejnych bramek.

66′ I JEST SZÓSTA BRAMKA DLA PARYŻAN! ŁADNA DWÓJKOWA AKCJA NEYMARA I MBAPPE. TEN DRUGI PODWYŻSZA WYNIK MOCNYM UDERZENIEM.

64′ Wchodzi na boisko Renato Sanches. Otrzymał brawa od kibiców.

58′ Najpierw groźny strzał Messiego, a potem Marquinhosa.

54′ BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ GOSPODARZY. BAMBA WRESZCIE DOCZEKAŁ SIĘ BRAMKI. WŚCIEKŁY DONNARUMA.

53′ 5:0 DLA PSG! DRUGI GOL NEYMARA.

46′ Wracamy na drugą połowę.

45+2′ Koniec pierwszej jakże jednostronnej pierwszej połowy. Całkowita dominacja paryżan, choć Lille też miało swoje okazje.

45+1′ Gospodarze mogli złapać kontakt, ale skutecznie interweniuje Kimpembe.

44′ PSG SIĘ NIE ZATRZYMUJE! NEYMAR BEZ LITOŚCI DLA GOSPODARZY. POGROM. 0:4!

39′ 0:3! W ROLI GŁÓWNEJ NEYMAR I HAKIMI! TEN DRUGI POPISAŁ SIĘ SPRYTNYM STRZAŁEM W LEWY RÓG.

36′ Groźnie pod bramką Donnarumy! Włoch wychodzi z tego obronną ręką.

32′ Marquinhos blisko gola!

28′ JEST 0:2! AKCJA ROZPOCZĘŁA SIĘ I SKOŃCZYŁA NA MESSIM. ARGENTYŃCZYK UDERZA PRAWĄ NOGĄ!

25′ Mbappe z dużym pudłem! Francuz myli się w sytuacji sam na sam.

22′ Mogło być już 0:2! W bardzo dobrej sytuacji był Neymar, ale defensor Lille wykonuje czysty wślizg.

16′ Groźna akcja gości.

14′ Ambitnie grają gospodarze. PSG czeka na kontry.

12′ Trzeci strzał Bamby w tym meczu, ale wciąż za słabo.

8′ Bardzo niecelny strzał Neymara.

5′ Odpowiedź gości i strzał zza pola karnego! Broni Donnaruma.

1′ GOOOL! KILKA SEKUND SPOTKANIA I BRAMKA MBAPPE! ALEŻ POCZĄTEK!

Oto składy obu drużyn:

Lille OSC: Jardim – B. Diakité, Fonte (C), Alexsandro, Ismaily – André, Gomes – Gudmundsson, Yazıcı, Bamba III – David.

Paris Saint-Germain FC: Donnarumma – Ramos, Marquinhos (C), Kimpembe – Hakimí, Verratti, Vitinha, N. Mendes – Mbappé, Messi, Neymar.