Sevilla na remis z Realem [ZAPIS RELACJI]

Ligi w Europie La Liga

Hitowe starcie w ramach 10. kolejki La Liga zakończone remisem 1:1. Obydwie drużyny pokazały dobry futbol.

90+8

Nyland broni strzał Toniego Kroosa po rzucie wolnym i mecz kończy wynikiem 1:1.

90+6

Real Madryt ma jeszcze szansę na zwycięstwo. Lamela fauluje Bellinghama w okolicach 20. metra. Rzut wolny może być ostatnią szansą na gola.

90+4

Ramos oddaje strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka leci nad bramką.

90′

Siedem minut doliczonych do podstawowego czasu gry.

86′

En-Nesyri -> Rafa Mir
Sow -> Lamela

Vinicius -> Diaz
Mendy -> Garcia

85′

Ogromna przepychanka w polu karnym Sevilli. Nerwy puszczają zawodnikom. Zółtą kartką ukarani Vinicius i Ocampos.

83′

Ocampos próbuje zdobyć bramkę strzałem ze skraju pola karnego. Piłka leci wysoko nad poprzeczką.

80′

Ogromne emocje w końcówce! Sergio Ramos oddaje strzał głową, który kapitalnie broni Kepa.

78′

Zmiana:
Rodrygo -> Joselu

77′

Królewscy odpowiadają błyskawicznie! Dani Carvalaj zdobywa gola po wrzutce z rzutu rożnego. Do końca spotkania pozostało 10, minut.

76′

Zmiana :
Gudelj -> Bade

73′

Sevilla obejmuje prowadzenie! Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w euforii. Piłka pechowo odbija się od Davida Alaby i wpada do siatki Los Blancos.

70′

Rodrygo próbuje swoich sił strzałem z okolic 16. metra. Piłka szybuje jednak nad poprzeczką.

65′

Czas na pierwsze zmiany:
Tchouameni-> Camavinga
 Valverde -> Modric

Suso -> Lukebakio

60′

Druga połowa rozpoczyna się równie obiecująca co pierwsza. Jedna i druga drużyna wkłada dużo sił w to spotkanie.

56′

Bardzo dobra interwencja Nylanda. Rodrygo z bliskiej odległości oddaje silny strzał, lecz bramkarz jest na posterunku.

51′

Toni Kroos mógł zdobyć pierwszą bramkę dla swojej drużyny, ale marnuje okazje myląc się minimalnie strzałem z dystansu.

50′

Sevilla ma szansę z rzutu wolnego po faulu Mendy.

48′

Wspaniała parada Kepy Arrizabalagi! Bramkarz w świetnym stylu broni strzał Raktica.

46′

Zawodnicy wracają na boisko. Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45′

Na boisku nadal mamy bezbramkowy remis i sędzia kończy pierwszą połowę.

45′

Sędzia główny dolicza dodatkowe trzy minuty.

42′

Mamy zamieszanie po rzucie rożnym, Ramos wchodzi w małą przepychankę z Antonio Rudigerem.

39′

Vinicius przyjmuje dlugie podanie i oddaje strzał w sam środek bramki.

38′

Kolejny przegrany pojedynek indywidualny zawodników Realu w bocznej strefie boiska.

33′

Bardzo dobra próba Kroosa, w ostatniej chwili piłkę wybija Serio Ramos.

33′

Gudelj fauluje Viniciusa w bocznym sektorze boiska. Real ma rzut wolny z dobrej odległości

28′

Daniel Carvaja wykonuje ładne, wysokie dośrodkowanie w pole karne. Obrona przeciwników jest jednak czujna i wybija piłkę.

25′

Kolejna sytuacja bramkowa gospodarzy. Djibril Sow oddaje strzał, minimalnie obok lewego słupka.

22′

Dani Carvalaj traci piłkę i Sevilla wychodzi z szybkim atakiem. Dobry strzał na bramkę oddał Rakitic,a ale piłkę z linii bramowej wybija właśnie Carvalaj, który w ten sposób naprawia swój błąd.

18′

Przez ostatnie kilka minut mecz przebiega w spokojniejszym tempie. Gra toczy się o środek boiska.

11′

Mecz jest bardzo energiczny. Od początku widać, dużo energii w obydwu drużynach.

9′

Real Madryt zdobywa kolejną bramkę, lecz ta również zostaje anulowana. Los Blancos brakuje szczęścia na początku tego spotkania

5′

Mamy analizę VAR. Sędzia po konsultacji anuluje bramkę ze względu na pozycję spaloną Bellinghama.

4′

Szybkie otwarcie! Real Madryt zdobywa bramkę. Strzelcem Fede Valverde

18:30

Rozpoczynamy! Mamy nadzieję na dużo emocji!

18:25

Sędzią w dzisiejszym starciu będzie Ricardo de Burgos Bengoetxea.

18:10

Do pierwszego gwizdka sędziego zostało nam kilka minut, dlatego prezentuje składy obydwu drużyn.

18:10

Witamy Państwa bardzo serdecznie na relacji live ze spotkania LaLiga. Dzisiaj mamy przyjemność relacjonowania absolutnego hitu. Drużyna Realu Madryt, rozegra mecz na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán z drużyną Sevilli. Gospodarze mają w swojej drużynie wieloletniego gracza Los Blancos, Sergio Ramosa.