PSG odnotwuje kolejne już zwycięstwo z rzędu

Ligi w Europie Inne ligi

Ekipa Luisa Enrique zdaje się wracać na właściwe tory i po dzisiejszym zwycięstwie jest tymczasowym liderem Ligue 1.

Kilkanaście dni temu drużyna ze stolicy Francji zmiażdżyła Milan 3:0. Dziś po raz kolejny udowadniają swoją jakość i dominując rywali wygrywają takim samym rezultatem.

Od pierwszych minut wyraźnie widać było różnicę w tym starciu. Lee Kang-In już w 10. minucie spotkania popisał się kapitalnym strzałem w samo okienko bramki. Bramkarz nie zdążył nawet zareagować. Była to jedyny gol w pierwszej połowie.

Gospodarze po przerwie postanowili podkręcić tempo i ruszyli do ataku. Najpierw składna akcja Dembele i Zaire-Emery przyniosła gola na 2:0, a kilkanaście minut później wynik na 3:0 ustawił Vitinha.

Paryżanie zmierzą się w kolejnym meczu ligowym z Reims, ale mają także na horyzoncie rewanżowy pojedynek w Lidze Mistrzów z Milanem, który z pewnością będzie dążyć do zrehabilitowania się po ostatnich niepowodzeniach.