KRAKOW 17.08.2024
MECZ 5 KOLEJKA BETCLIC II LIGA SEZON 2024/2025 -- POLISH FOOTBALL THIRD LEAGUE MATCH: Wieczysta Krakow - Hutnik Krakow
NZ RADOSC PO GOLU CELEBRATION AFTER GOAL PAWEL LYSIAK RAFAL PIETRZAK MANUEL TORRES JACEK GORALSKI

Polska 2 Liga

Pogrom w debrach Krakowa! Wieczysta rozstrzelała Hutnika

Osiem. Tyle goli padło przy Chałupnika w debrach Krakowa. Wieczysta pokonała Hutnika aż 7:1 w hicie 5. kolejki Betclic 2. Ligi.

Jan Broda

Podopieczni Sławomira Peszki byli bezlitośni i nie dali gościom z Nowej Huty żadnych szans. Już do przerwy prowadzili różnicą trzech goli, a w drugiej połowie dołożyli kolejne cztery trafienia.

Co ciekawe, na listę strzelców wpisało się siedmiu różnych piłkarzy: Goku, Michał Trąbka, Manuel Torres, Lisandro Semedo, Paweł Łysiak, Michał Feliks oraz Daniel Sandoval.

Honor Hutnika uratował w samej końcówce Patrik Misak. Na niewiele to się jednak zdało – porażka aż 1:7, w dodatku w derbach, nikomu chluby nie przynosi.

Po pięciu kolejkach II ligi, Wieczysta z 12 punktami na koncie jest wiceliderem, Hutnik zaś z dorobkiem 6 oczek plasuje się w środku tabeli.