GKS Jastrzębie zajmuje ostatnie miejsce w 2. Lidze, z dorobkiem 6 punktów. Według TVP Sport, wspomniany klub rozważa wycofanie z rozgrywek z powodu fatalnej sytuacji finansowej.
– Zawodnicy zostali poinformowani, że do końca sezonu nie otrzymają już wynagrodzenia. Klub najprawdopodobniej nie pojedzie na najbliższe spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Jest bliski podjęcia decyzji o całkowitym wycofaniu z rozgrywek – czytamy na sport.tvp.pl.
Miejską dotację (1 mln zł) przeznaczono na spłatę zaległych zobowiązań. Powstała zbiórka pieniędzy, w której uczestniczą kibice, ale to też za mało.
Z młodzieżówki Rekordu do Włoch? Nastolatek przed wielką szansą
Według doniesień medialnych niebawem może dojść do interesującego ruchu z udziałem polskiego talentu. Piłkarz Rekordu Bielsko-Biała może przenieść się na Półwysep Apeniński.