Pięć goli Polaków w LM! [ZAPIS RELACJI]

Już dziś o godz. 21 rozpoczną się mecze m.in. Barcelony z Pilznem, Interu z Bayernem, czy Napoli z Liverpoolem. Czy polscy piłkarze wpiszą się na listę strzelców? Zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze wszystkich spotkań!

Tottenham Hotspur – Olympique Marsylia 2:0

22:53 GOL W DOLICZONYM CZASIE GRY DLA ATLETICO! BOHATEREM HERMOSO.

22:45 DUBLET RICHARLISONA! TOTTENHAM PROWADZI Z MARSYLIĄ 2:0.

22:33 PIERWSZA BRAMKA W LONDYNIE! TOTTENHAM PROWADZI PO GOLU RICHARLISONA.

22:32 A JEDNAK NIE MA BRAMKI DLA BAYERU. ZAGRANIE RĘKĄ.

22:30 BAYER WYRÓWNUJE! 1:1 W BRUGII. PATRIK SCHICK.

22:27 ROOOOOOOBERT! HAT-TRICK! GOL ZZA POLA KARNEGO. CUDO.

22:24 DRUGA BRAMKA SANE! BAYERN PROWADZI Z INTEREM JUŻ 2:0.

22:11 JEDNAK NIE MA GOLA W MADRYCIE. GOL ANULOWANY.

22:10 MAMY PIERWSZĄ BRAMKĘ W MADRYCIE! ATLETICO PROWADZI PO GOLU KOKE.

22:07 BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ LIVERPOOLU. STRZELCEM GOLA LUIS DIAZ.

22:06 BYŁ DRUGI GOL LEWANDOWSKIEGO, JEST DRUGI GOL ZIELIŃSKIEGO! ALEŻ DZIEŃ POLAKÓW!

21:49 Piłkarze schodzą do szatni. Wracamy za kilkanaście minut.

21:47 DRUGA BRAMKA LEWANDOWSKIEGO! W CAŁYM MECZU JUŻ 3:1.

21:44 POGROM W NEAPOLU. NAPOLI PROWADZI JUŻ 3:0! GOLA STRZELIŁ TERAZ SIMEONE.

21:43 MAMY NIESPODZIANKĘ! JAN SYKORA STRZELA GOLA KONTAKTOWEGO DLA VICTORII PILZNO!

21:41 JEST GOL W BRUGII! GOSPODARZE PROWADZĄ PO BRAMCE SYLLI.

21:33 LEWYYYYYYY! ALEŻ GOL POLAKA. BARCA PROWADZI 2:0.

21:31 NAPOLI PROWADZI JUŻ 2:0 Z LIVERPOOLEM! PRZY GOLU ANGUISSA ASYSTOWAŁ PIOTR ZIELIŃSKI.

21:25 BAYERN PROWADZI Z INTEREM! GOLA STRZELIŁ LEROY SANE.

21:18 Victor Osimhen marnuje rzut karny!

21:13 BRAMKA DLA BARCY! GOL KESSIEGO PO RZUCIE ROŻNYM.

21:05! GOL PIOTRA ZIELIŃSKIEGO Z RZUTU KARNEGO! NAPOLI PROWADZI 1:0.

21:00 Zaczynamy!

20:39 Zakończył się również mecz we Frankfurcie. Gospodarze ulegli Sportingowi 3:0. Teraz czekamy na start pozostałych meczów.

20:35 Koniec meczu w Amsterdamie. Ajax pokonuje Rangers aż 4:0 i zostaje liderem grupy A.

20:27 TRZECI GOL SPORTINGU! BRAMKA NUNO SANTOSA I PORTUGALCZYCY PROWADZĄ JUŻ 3:0!

20:21 NO I MAMY CZWARTĄ BRAMKĘ DLA AJAXU! STEVEN BERGWIJN PODWYŻSZA WYNIK W AMSTERDAMIE.

20:13 DRUGA BRAMKA SPORTINGU! BRAMKĘ ZDOBYŁ TRINCAO!

20:09 GOL DLA SPORTINGU! STRZELCEM MARCUS EDWARDS!

20:05
Składy:
SSC Napoli: Meret – Di Lorenzo (C), Kim Min-jae, Rrahmani, Oliveira – Lobotka, Anguissa – Politano, Zieliński, Kvaratšelija – Osimhen.

Liverpool F.C.: Alisson – Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, A. Robertson – Milner (C), Fabinho, Elliott – Salah, Firmino, L. Díaz.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto (C), Christensen, Koundé, Alba – Kessié, de Jong, Pedri – Dembèlé, Lewandowski, Fati.

Viktoria Pilzno: Staněk – Havel, Pernica, Hejda (C), Jemelka – Kalvach, Bucha – Sýkora, Vlkanova, Mosquera – Chorý.

19:43 Ajax do przerwy prowadzi 3:0 z Rangersami. Gole strzelali Alvarez, Berghuis i Kudus. Czekamy na drugą połowę.