Nijakie PSG znów przegrywa

Ligi w Europie Inne ligi

PSG w kolejnym tygodniu notuje porażkę w rozgrywkach Ligue 1! Tym razem wicemistrz Francji przegrał mecz na szczycie, ulegając Nicei.

PSG przegrywa kolejny mecz w lidze! W drugiej połowie lutego wicemistrz kraju przegrał z Nantes 1:3 i teraz ponownie zaznał goryczy porażki, przegrywając z Nice 0:1. Paryżanie wyglądali bardzo blado na tle rywala, mimo że wyszli bardzo mocnym składem. Z gwiazd brakowało Kyliana Mbappe, który musiał pauzować za żółte kartki.

Jedynego gola w tym meczu zdobył Andy Delort, który wpisał się na listę strzelców w 88. minucie. Piłkarz Nice otrzymał świetne dogranie w pole karne i z bliskiej odległości, mocnym uderzeniem skierował futbolówkę wprost do siatki.

Dla PSG porażka nie ma większego znaczenia w lidze, bowiem przewaga nad Nice stopniała do „tylko” 13 punktów, tak jednak forma Paryżan pozostawia bardzo dużo do życzenia. Już za kilka dni francuska drużyna powalczy w rewanżu z Realem Madryt w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Madrytczycy w swoim meczu pokazali się z bardzo dobrej strony, zgłaszając swoją gotowość do rewanżowego starcia.