Bologna, Italy 18.09.2024 : Lukasz Skorupski of Bologna during UEFa Champions League 2024-2025, day 1, football match Bologna FC 1909 - Shakhtar Donetsk at Renato Dallaara stadium in Bologna on September 2024. (Photo by Marco Iacobucci/IPa Sport / ipa-/IPa/Sipa USa)
Foto Marco Iacobucci/IPA Sport/ipa-agency.net/SIPA USA/PressFocus

!!! POLAND ONLY !!!

Nieudany mecz Skorupskiego i Urbańskiego. Bologna przegrała z Aston Villa

Łukasz Skorupski nie uchronił swojego zespołu w starciu przeciwko Aston Villa i dwa razy wyciągał piłkę z siatki.

Bologna przegrała z Aston Villa 0:2 w meczu 3. kolejki fazy ligowej Champions League. W 55. minucie John McGinn trafił do siatki i otworzył wynik meczy, pięć minut później drugą bramkę dołożył Jhon Duran, ustalając wynik starcia.

Łukasz Skorupski wystąpił od pierwszej minuty i bardzo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków szczególnie w pierwszej połowie, gdzie zaliczył kilka udanych interwencji. Po przerwie nie był już tak skuteczny i musiał dwukrotnie wyciągnąć piłkę z siatki.

Od początku wystąpił też Kacper Urbański. Reprezentant Polski został jednak zmieniony w drugiej połowie meczu.

Aston Villa notuje swoje trzecie zwycięstwo i jako jedyny jak dotąd zespół ma na swoim koncie komplet punktów. (MŁ)