LM: Zwycięstwo Realu okupione kontuzją lidera

Real Madryt pokonał Celtic 3:0 na otwarcie Ligi Mistrzów. Zwycięstwo nie cieszy jednak kibiców Realu, w trakcie spotkania kontuzji nabawił się Karim Benzema.

Real Madryt musiał się nieco namęczyć z drużyną Celtiku, jednak Królewscy pewnie zwyciężyli w Szkocji 3:0. Gospodarze zagrali solidne spotkanie i kilkukrotnie zagrozili Królewskim, jednak to przyjezdni byli bardziej skuteczni w swoich zamiarach i wykazali się jakością piłkarską.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał i na listę strzelców wpisali się Vinicius, Luka Modrić i Eden Hazard.

Już po pół godzinie gry kontuzji nabawił się Karim Benzema. Francuz nie był w stanie kontynuować spotkania i został zmieniony przed Edena Hazarda. Nie wiadomo, jak poważny jest uraz napastnika i jak długo lider drużyny Realu będzie musiał odpocząć od gry.