LM: Inter lepszy w hicie! [zapis relacji]

Zapraszamy na kolejny piłkarski wieczór z Ligą Mistrzów! Dzisiaj w Mediolanie Inter zmierzy się z Barceloną, gdzie od pierwszej minuty zagra Robert Lewandowski. Poza tym jednak czeka nas inne pięć spotkań.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEZYĆ

Grupa A:
Ajax Amsterdam – Napoli 1:6 (1:0) (Kudus 9′ – Raspadori 19′, 47′, Di Lorenzo 33′, Zieliński 45′, Kvaratskhelia 63′, Simeone 81′)
Liverpool – Glasgow Rangers 2:0 (1:0) (Alexander-Arnold 7′, Salah 53′ (k.))
Grupa B:
Club Brugge – Atletico Madryt 2:0 (1:0) (Sowah 36′, Jutgla 62′)
FC Porto – Bayer Leverkusen 2:0 (0:0) (Sanusi 69′, Galeno 87′)
Grupa C:
Inter Mediolan – FC Barcelona 1:0 (1:0) (Calhanoglu 45+2′)
Grupa D:
Eintracht Frankfurt – Tottenham Hotspur 0:0 (0:0)

23:00 Za nami kolejny wieczór z Ligą Mistrzów! Tym razem w sześciu spotkaniach padło 14 bramek. Club Brugge pokonał nieco niespodziewanie Atletico Madryt i z kompletem punktów jest liderem grupy B. Napoli znokautowało Ajax w Amsterdamie i coraz śmielej idzie po wygranie swojej grupy. W hicie wieczoru Inter lepszy od Barcelony, co nie stawia Dumy Katalonii w dobrej sytuacji w swojej grupie przed meczami rewanżowymi! Dziękuję za śledzenie relacji na żywo i zapraszam już jutro na kolejną multirelację live z kolejnych starć Ligi Mistrzów! Dobranoc!

22:58 Koniec spotkania w Mediolanie! Inter pokonał Barcelonę 1:0 po golu Hakana Calhanoglu w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

22:57 Barcelona wciąż walczy o doprowadzenie do wyrównania, ale jej próby są powstrzymywane przez obrońców Interu.

22:56 Zakończyło się spotkanie w Porto, gdzie gospodarze pokonali Bayer Leverkusen 2:0.

22:54 Kontrowersja w Mediolanie! Denzel Dumfries zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia po konsultacji z wozem VAR nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

22:53 Zakończyły się już cztery z sześciu dzisiejszych spotkań. Gra odbywa się tylko jeszcze w Porto i Mediolanie.

22:51 Coraz bliżej końca poszczególnych spotkań, ale w niektórych z nich kwestia zwycięstwa nie jest jeszcze w pełni przesądzona.

22:47 Porto podwyższa prowadzenie! Po trafieniu Galeno portugalski zespół jest coraz bliżej cennego pierwszego zwycięstwa w tej edycji LM!

22:46 Robert Lewandowski i spółka wciąż walczą o doprowadzenie do wyrównania, ale nie mają na razie pomysłu na pokonanie dobrze spisującej się dzisiaj mediolańskiej defensywy.

22:44 Tego wieczoru w sześciu spotkaniach padło trzynaście bramek, z czego aż siedem w Amsterdamie. Z kolei wciąż czekamy na pierwszego gola we Frankfurcie nad Menem.

22:40 Nokaut w Amsterdamie trwa. Napoli strzela szóstego gola, a jego autorem jest Giovanni Simeone.

22:37 Ciężki wieczór dla piłkarzy i fanów Ajaxu Amsterdam. Nie dość, że Napoli dominuje mistrzów Holandii na boisku, to jeszcze gospodarze kończą mecz w dziesiątkę, gdyż za drugą żółtą kartkę z boiska zszedł Dusan Tadić.

22:35 Atletico mogło mieć gola kontaktowego, ale rzutu karnego nie wykorzystał Antione Griezmann!

22:30 Trzeci gol w Porto, pierwszy prawidłowy! Zaidu Sanusi siedem minut po wejściu na boisko wyprowadza drużynę gospodarzy na prowadzenie!

22:29 Barcelona wciąż walczy o doprowadzenie do wyrównania, co mogłoby jej pozwolić myśleć o wywiezieniu kompletu punktów z Włoch.

22:26 Piłka w siatce Interu Mediolan, ale bramka została cofnięta, gdyż wcześniej ręką zagrał Ansu Fati!

22:25 Na razie to mamy wieczór niespodziewanych rezultatów w Brugii czy Mediolanie oraz kapitalną grę Napoli w Amsterdamie.

22:22 Deklasacja w Amsterdamie! Napoli strzela piątego gola, a Kwicha Kvaratskhelia do asysty dokłada bramkę we wtorkowy wieczór!

22:20 GOL w Brugii! Gospodarze podwyższają prowadzenie i po golu Ferrana Jutgli są coraz bliżej trzeciego zwycięstwa w fazie grupowej LM!

22:14 Napoli gra kolejne kapitalne spotkanie w tym sezonie Ligi Mistrzów i pomimo wysokiego prowadzenia w Amsterdamie wciąż szuka kolejnych goli.

22:10 Liverpool podwyższa prowadzenie! Tym razem na liście strzelców zapisuje się Mohamed Salah, który wykorzystał rzut karny!

22:07 Napoli z kolejnym golem! Zespół z Włoch powiększa swoją przewagę w Amsterdamie, a dublet na swoim koncie w 47. minucie spotkania zanotował Gianluca Raspadori.

22:06 Zieliński nie wyszedł już jednak na boisko w drugiej połowie. Jego miejsce na placu gry zajął Tanguy Ndombele.

22:04 Tak z kolei swojego trzeciego gola w tym sezonie Ligi Mistrzów strzelił Piotr Zieliński:

22:03 ZACZYNAMY DRUGIE POŁOWY!

22:01 Już za chwilę początek drugich połów na sześciu stadionach!

21:50 Za nami pierwsze połowy w sześciu spotkaniach, w których padło do tej pory siedem goli. Gonić wynik musi Barcelona Roberta Lewandowskiego, a Piotr Zieliński zapisał na swoim koncie trzecią bramkę w tej edycji Ligi Mistrzów. Wracamy za kilka chwil!

21:47 Dwa gole pod koniec pierwszej połowy! Hakan Calhanoglu po podaniu Federico DiMarco wyprowadza Inter na prowadzenie w starciu z Barceloną, a Piotr Zieliński podwyższa prowadzenie Napoli w Amsterdamie i strzela kolejnego gola w tej edycji Ligi Mistrzów!

21:46 W Porto jednak w dalszym ciągu – po raz drugi tego wieczoru bramka została anulowana przez VAR. Wcześniej dotyczyło to trafienia Hudsona-Odoiego.

21:43 Bramka w Porto! Mehdi Taremi po podaniu Pepe wyprowadza gospodarzy na prowadzenie!

21:42 Coraz mniej czasu pozostało do końca pierwszych połów na sześciu stadionach – na trzech z nich wciąż czekamy na pierwsze bramki.

21:38 Jeśli belgijski zespół utrzyma prowadzenie do końca spotkania, to będzie miał na swoim koncie komplet dziewięciu zdobytych punktów, co pewnie wielu kibiców i osób związanych z tym klubem wzięłoby przed początkiem sezonu w ciemno.

21:36 Club Brugge wychodzi na prowadzenie w starciu z Atletico Madryt! Belgijski zespół prowadzi po bramce Kamala Sowaha.

21:35 KOLEJNY GOL W AMSTERDAMIE! Giovanni Di Lorenzo najlepiej odnalazł się w polu karnym i strzałem głową wyprowadza Napoli na prowadzenie w starciu z Ajaxem!

21:33 Dużo walki w meczu Interu z Barceloną. Robert Lewandowski szuka swoich szans na zdobycie bramki, ale obrońcy Interu nie odpuszczają go nawet na krok i nie ułatwiają mu dochodzenia do sytuacji strzeleckich.

21:28 Nie jest to na razie wieczór obfitujący w bramki – na sześciu stadionach padły dotychczas trzy gole, w tym dwa na stadionie w Amsterdamie.

21:25 Finalnie nie zdecydowano się na podyktowanie jedenastki, gdyż wcześniej w tej akcji na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników Interu.

21:24 Być może odgwizdany zostanie rzut karny w meczu Inter-Barcelona. Zawodnicy gospodarzy uważają, że jeden z graczy Barcelony zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Sytuacja sprawdzana jest przez VAR.

21:19 Wyrównanie w Amsterdamie! Gola dla Napoli strzela będący w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie Gianluca Raspadori!

21:13 Tak wyglądała bramka zdobyta przez Alexandra-Arnolda:

21:11 Kolejna bramka! Tym razem w Amsterdamie Ajax wychodzi na prowadzenie za sprawą gola Mohameda Kudusa w 9. minucie meczu.

21:08 Mamy pierwszą bramkę tego wieczoru! Na Anfield Liverpool wychodzi na prowadzenie po bramce zdobytej z rzutu wolnego przez Trenta Alexandra-Arnolda!

21:05 Za nami pierwsze pięć minut w poszczególnych starciach, w których jednak nie padły jeszcze żadne bramki.

21:00 Zaczynamy!

20:58 Już za chwilę początek sześciu kolejnych starć, w których emocji powinno być co nie miara!

20:56 Za nami już dwa spotkania wtorkowe, które rozpoczęły się o godzinie 18:45. Bayern Monachium pewnie rozbił Viktorię Pilzno 5:0, a Olympique Marsylia pokonało Sporting Lizbona 4:1.

20:50 Witamy w relacji na żywo! We wtorkowy wieczór czeka nas sześć spotkań, w tym hit tej serii gier, gdzie na San Siro Inter Mediolan zmierzy się z FC Barceloną Roberta Lewandowskiego!