Polska Reprezentacja Polski

Kuszczak zagrał w sparingu rezerw „Czerwonych Diabłów”

Tomasz Kuszczak wystąpił w niedzielę w zespole rezerw Manchesteru United w meczu sparingowym ze szkockim Spartans FC. Zaplecze drużyny sir Alexa Fergusona rozgromiło rywali wygrywając 7:1, a Polak musiał wyciągać piłkę z siatki w 42. minucie.

Reprezentanta Polski, który przymierza się do opuszczenia Old Trafford i nie znalazł się w kadrze pierwszego zespołu na tournee po Stanach Zjednoczonych, pokonał z rzutu karnego Alex King. Dla drużyny z Manchesteru trafiali natomiast John Cofie, Michael Keane, Jesse Lingard, który popisał się hat-trickiem oraz strzelec pozostałych dwóch goli – Larnell Cole.

Kuszczak spędził na murawie 45 minut i został zmieniony w przerwie podobnie jak inny gracz w zeszłym sezonie znajdujący się w pierwszej kadrze, a teraz szukający nowego pracodawcy – Darron Gibson.