Hiszpański hit w Madrycie [zapis relacji]

Ligi w Europie La Liga

To było świetne spotkanie w wykonaniu Barcelony i Roberta Lewandowskiego. Blaugrana wygrała 3:0 z Atletico. Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z tego spotkania!

90+5′ Koniec! Barcelona wygrywa w Madrycie 3:0. Bramki zdobyli Joao Felix, Robert Lewandowski oraz Fermin Lopez.

90+5′ Lewandowski sprytnie, nisko, ale obok bramki.

90+4′ Robert Lewandowski będzie mieć szansę na bramkę z rzutu wolnego. Bliska odległość.

90+3′ Czerwona kartka dla Nahuela Moliny! Argentyńczyk sfaulował przy polu karnym Vitora Roque.

90+1′ Ilkay Gundogan z rzutu wolnego wprost w rękawice Jana Oblaka.

90′ Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

89′ Żółta kartka dla Pablo Barriosa.

85′ Atletico znów blisko bramki, ale Saul nie trafił do siatki.

83′ Groźna akcja Atletico, ale Cubarsi oddalił niebezpieczeństwo.

82′ Marc Casado zmienił Hectora Forta, a Inigo Martinez wszedł za Fermina Lopeza.

77′ Vitor Roque i Vitor Roque zameldowali się na placu gry. Z boiska zeszli za to Joao Felix oraz Sergi Roberto.

74′ Gracze Atletico oddalili zagrożenie.

73′ Będzie rzut wolny dla Barcelony.

66′ Saul wchodzi na boisko. Na ławkę powędrował za to Rodrigo de Paul.

65′ GOL! Barca zdobywa trzecią bramkę! Fermin Lopez podwyższa prowadzenie Blaugrany. Znów asystował Lewandowski. Świetna wrzutka Polaka i świetne wykończenie głową 20-latka.

63′ Strzał Lewandowskiego, tym razem niecelny.

61′ Stefan Savić ukarany żółtą kartką.

61′ Lamine Yamal zmienił Raphinhę.

58′ Koke zmienił Marcosa Llorente, a Angel Correa wszedł w miejsce Rodrigo Riquelme.

53′ Ter Stegen fenomenalnie obronił dwa strzały graczy Atletico!

51′ Fermin Lopez wrzucił w pole karne, Robert Lewandowski próbował dobiec do piłki, ale wyszła ona już za boisko.

47′ GOL! Robert Lewandowski podwyższa prowadzenie Barcelony! Piłka odbiła się jeszcze od słupka bramki i wpadła do siatki. Asystę przy tym golu zapisał na swoim koncie Raphinha.

46′ Żółta kartka dla Rodrigo de Paula.

46′ Dwie zmiany w Atletico. Na boisku pojawili się Antoine Griezmann i Memphis Depay. Z murawy zeszli zaś Samuel Lino oraz Alvaro Morata.

46′ Wracamy do gry!

45+1′ Koniec pierwszej części meczu. Na razie Barca prowadzi 1:0 po bramce Joao Felixa. Teraz kwadrans przerwy.

45′ Minuta doliczona do pierwszej połowy.

42′ Xavi odesłany na trybuny! Szkoleniowiec Barcy zobaczył bezpośrednią czerwoną kartkę.

42′ Pau Cubarsi wybił piłkę z pola karnego.

41′ Lewandowski minął się z piłką przy próbie strzału.

41′ Żółta kartka dla trenera Xaviego.

40′ Lino dośrodkował w pole karne, ale nikt nie doszedł do piłki.

38′ GOL! Joao Felix wyprowadza Barcę na prowadzenie! Asystę na swoim koncie zapisuje Robert Lewandowski. Portugalczyk strzela gola ekipie, z której jest wypożyczony. 24-latek nie okazuje radości po swoim trafieniu.

33′ Jules Kounde z żółtą kartką.

27′ Hector Fort zatrzymał Marcosa Llorente. Sędzia wskazał też na pozycję spaloną gracza Atleti.

23′ Strzał Barriosa zablokowany.

21′ Wrzutka Samuela Lino w pole karne nie znalazła adresata.

16′ Spalony Moraty.

15′ Kolejna akcja Atletico. Gospodarze ponownie nie wykorzystali swojej szansy na otworzenie wyniku.

10′ Barcelona próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, ale Katalończycy mają z tym problem. Atletico wywiera na nich dużą presję.

7′ Mocny początek Atletico. Przed chwilą w dobrej okazji znalazł się Pablo Barrios, ale Hiszpan przestrzelił.

4′ Katalończycy przy piłce.

3′ Atletico z autem blisko pola karnego.