Ligi w Europie Inne ligi

Grecja: Tshibamba nie pomógł Larissie

W meczu 17. kolejki ligi greckiej Kavala pokonała na własnym boisku Larissę 1:0. W barwach gości kolejny raz wystąpił znany z polskich boisk Joel Tshibamba.

Tshibamba w poprzedniej kolejce ligowej wystąpił od pierwszej minuty w barwach nowego zespołu. Tym razem jednak trener Larissy uznał, że były napastnik Lecha Poznań powinien rozpocząć mecz na ławce rezerwowych.

Kavala na początku drugiej połowy otworzyła wynik meczu, a Tshibamba pojawił się na boisku w 60 minucie, by uratować gościom choćby remis. Ta sztuka jednak ani jemu, ani żadnemu z jego kolegów się nie udała i to gospodarze cieszyli się z końcowego triumfu, który pozwoli im wciąż marzyć o europejskich pucharach. Larissa zajmuje jak na razie ostatnie miejsce w tabeli ligi greckiej.