Polska Reprezentacja Polski

Grecja: Roger dał zwycięstwo AEK-owi

AEK Ateny pokonał 1:0 Atromitos Peristeri w meczu 28. kolejki greckiej Super Ligi. Zwycięstwo gospodarzom zapewniło trafienie reprezentanta Polski, Rogera Guerreiro, który przebywał na boisku do 66. minuty. W barwach Atromitosu całe spotkanie rozegrał Marcin Baszczyński, który w 77. minucie został ukarany żółtą kartką.

Porażkę przed własną publicznością odnotował natomiast walczący o utrzymanie Asteras Tripolis Radosława Matusiaka. Były napastnik Cracovii rozegrał to spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

Trzy punty na własnym stadionie wywalczył Ergotelis Heraklion, który pokonał 1:0 Iraklis Saloniki. W barwach gospodarzy w 62. minucie na boisku pojawił się Tomasz Wisio. W zespole z Salonik w pierwszym składzie wyszedł Robert Szczot, który na boisku przebywał do 54. minuty. Jego klubowy kolega, Norbert Witkowski całe spotkanie oglądał z ławki rezerwowych.

Szansy na grę w meczu 28. kolejki nie dostał także Mirosław Sznaucner, którego PAOK pokonał 1:0 Larissę.