Polska Reprezentacja Polski

Grecja: AEK zwycięski, grał Roger

Wypożyczony z Lecha Poznań Joel Tshibamba strzelił zwycięskiego gola dla Larissy w wygranym 2:1 meczu 18. kolejki ligi greckiej z Iraklisem Saloniki. Trzy punkty zdobył także AEK Ateny z Rogerem Guerreiro w podstawowym składzie.

Tshibamba wszedł na boisko w 78. minucie i już trzy minuty później pokonał bramkarza gości. Wcześniej prowadzenie dał jego zespołowi Jan Blazek, a wyrównał Apostolos Vellios. W kadrze Iraklisu zabrakło Roberta Szczota.

Pewne zwycięstwo na wyjeździe odniósł z kolei AEK Ateny, który pokonał Asteras Tripolis 3:0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisali się Nikos Liberopoulos, Ismael Blanco i Ignacio Martin Scocco. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Roger Guerreiro.