Festiwal strzelecki Bayernu

Bayern Monachium bryluje na początku tego sezonu. Piłkarze Nagelsmanna nie dali kompletnie żadnych szans VfL Bochum, wygrywając aż 7:0!

Bayern Monachium bawi się na początku tego sezonu. Julian Nagelsmann pod nieobecność Roberta Lewandowskiego musiał nakreślić nowy plan gry w ofensywie i póki co jego zamysł ataku sprawdza się stu procentach.

Na zakończenie niedzielnych zmagań w Bundeslidze „Die Roten” nie dali żadnych szans VfL Bochum, wygrywając aż 7:0! Już w pierwszej części spotkania Bawarczycy prowadzili czteroma bramkami. Dwukrotnie do siatki trafiał Sadio Mane, Senegalczyk mógł skompletować trzy trafienia do przerwy, jednak jedna z bramek nie została uznana przez zagranie ręką. Trafiali także Mathijs De Ligt i Kinsley Coman.

Po przerwie Bayern się nie zatrzymywał. Mane wykorzystał karnego i skompletował pierwszego hat-tricka w swojej karierze w barwach Bayernu. Bramkę dołożył też Gnabry i trafienie samobójcze zaliczył Cristian Camboa.

Bayern jest absolutnym liderem tabeli. Ma komplet zwycięstw i zjawiskowy bilans 15:1 po trzech meczach.