El. LM: Aris spuścił BATE niezłe baty

Aris Limassol pokonał w rewanżu 5:3 (11:5 w dwumeczu) białoruskie BATE Borysów. Gola i asystę zaliczył Mariusz Stępiński. Klub z Cypru w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zmierzy się ze zwycięzcą pary Raków Częstochowa – Karabach Agdam.

Wyjazd do Borysowa był tylko i wyłącznie formalnością dla mistrzów Cypru. Już w pierwszym meczu Aris spuścił BATE srogie lanie (a raczej baty). Zwycięstwo w stosunku 6:2 mówi samo za siebie. W rewanżu również padło 8 goli.

Aris strzelił ich 5, BATE 3 honorowe. Błysnął Mariusz Stępiński, który w 56. minucie przy bramce autorstwa Leo Bengtssona obsłużył go podaniem, a w 74. minucie sam wziął sprawy w swoje i wpisał się na listę strzelców.

Drużyna z Limassolu awansowała do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów i czeka na zwycięzcę pary Raków Częstochowa – Karabach Agdam. Po pierwszym meczu i wygranej 3:2 to mistrzowie Polski są bliżsi rywalizowania z Arisem.

Czy Medaliki zdołają utrzymać minimalną zaliczkę w rewanżu? Wszystko okaże się jutro, 2 sierpnia o 18:00 polskiego czasu, w Baku.