Doskonały początek Brighton

Ligi w Europie Premier League

Brighton idealnie rozpoczęło rozgrywki w Premier Leaegue. Piłkarze De Zerbiego po raz kolejny zaprezentowali ciekawy i ofensywny futbol, wysoko wygrywając z Wolverhampton na wyjeździe aż 4:1.

De Zerbi stworzył potwora (fot. 400mm.pl)

Brighton po ostatnim, wysokim zwycięstwie nad Luton nie zamierza zmniejszać tempa. W drugiej kolejce „Mewy” znów zagrały wyśmienicie i dzięki temu pokonały Wolverhampton aż 4:1. Warto zaznaczyć, że tym razem Brighton musiało mierzyć się z silniejszym przeciwnikiem, a i tak nie stanowił on mniejszego problemu.

W pierwszej części meczu Mitoma trafił do siatki i dał prowadzenie Brighton. Tuż po przerwie gola zdobył Pervis Estupinan, nieco później szybkim dubletem strzeleckim błysnął niezawodny Solomon March, kwitując tym samym zwycięstwo Mew. W 61. minucie honorowego gola dla „Wilków” zdobył Hwanh HeeChan.

W 95. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Matheus Nunes.

Drużyna Roberto De Zerbiego jest liderem Premier League. Ma komplet punktów, 8 strzelonych goli i tylko 2 stracone bramki. Mewy już od samego początku wysyłają sygnał, że w tym sezonie zamierzają realnie powalczyć o miejsce w TOP4.