Doskonały mecz Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik swoją strzelecką niemoc przełamał najlepiej jak tylko mógł. Polski zawodnik zagrał od początku w meczu z Frosinone w Pucharze Włoch i strzelił klasycznego hat-tricka!

„Arkadiuszo” z hat-trickiem!

Jak się przełamywać, to właśnie w taki sposób! Arkadiusz Milik ostatni raz trafił do siatki na początku października ubiegłego roku, jednak teraz licznik został zatrzymany w sposób spektakularny. Polski napastnik popisał się hat-trickiem w meczu pucharowym z Frosinone.

Już w 11. minucie meczu Milik wykorzystał rzut karny i rozpoczął swoją golleadę. Jeszcze w pierwszej połowie po raz kolejny trafił do siatki, tym razem z bliskiej odległości po dograniu Westona McKenniego.

Raptem trzy minuty po przerwie Milik miał już na koncie hat-tricka. Polak tym razem zrobił użytek z podania Locatelliego i trafił na 3:0.

Mało tego, niecałe dziesięć minut później Milik po raz czwarty trafił do siatki, jednak gol nie został uznany przez VAR.

Bramkę dołożył także rewelacyjny Kenan Yildiz. Ostatecznie Juve wygrało 4:0 i pewnie awansowało do kolejnego etapu Pucharu Włoch.