Zapis live – Liga Mistrzów

Wróciła nasza ukochana Liga Mistrzów!

22:51 Dzisiejsza kolejka UEFA Champions League kończy się następującymi wynikami.

22:36 Perspektywa trzech punktów dla Celticu wydaje się być bardzo odległa. Goście w ciągu pięciu minut stracili dwóch zawodników w wyniku otrzymanych czerwonych kartek, a Feyenoord za sprawą Jahanbaksh zdobył bramkę na 2:0.

22:33 Rodri zmienia wynik dzisiejszego meczu. The Citizens obejmują dwubramkowe prowadzenie.

22:28 Dublet Joao Felixa. Na tablicy widnieje już wynik 5:0.

22:22 Nie Haaland a Julia Alvarez ratuje ekipę Guardioli. Manchester City prowadzi 2:1.

22:20 Hakimi podwyższa na 2:0 w starciu z Borussią.

22:14 Duma Katalonii wygrywa już 4:0.

22:09 PSG z golem na 1:0! Kylian Mbappe się nie myli. Paryżanie na prowadzeniu.

22:07 Ekipa Guardioli tuz po przerwie odpowiada Gościom. Julian Alvarez zdobywcą bramki wyrównującej.

21:55

21:53 W pierwszej połowie spotkania piłkę do siatki wpakował kapitan naszej kadry. Był to setny gol Polaka w rozgrywkach europejskich.

21:49 Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania Feyenoord obejmuje prowadzenie nad drużyną Celticu Glasgow.

21:49 SENSACJA NA ETIHAD! Crvena Zvezda obejmuje prowadzenie w spotkaniu z Obrońca Tytułu. Manchester City musi wziąć się w garść, aby uniknąć upokorzenia.

21:31 Rozpoczęło się również strzelanie w meczu na szczycie grupy E. Lazio Rzym podejmujące u siebie Ateltico Madryt traci bramkę. Barrios z pierwszym golem dla Alteti.

21:30 Dragões bez litości dla rywali. W 30. minucie meczu kolejną bramkę zdobywa Taremi.

21:23 Wydaje się, że Barcelona ma mecz pod całkowitą kontrolą. W 22. minucie spotkania po bramce samobójczej jest już 3:0.

21:21 Premierowe trafienie naszego reprezentanta. Robert Lewandowski daje Mistrzom Hispzani dwubramkowe prowadzenie.

21:17 Joao Felix debiutuje w rozgrywkach Ligi Mistrzów w barwach Blaugrany i już w pierwszym kwadransie gry zdobywa bramkę.

21:17 FC Porto znów strzela! Galeno z dubletem na koncie po raz kolejny wyprowadza Portugalską ekipę na prowadzenie.

21;15 Nie zatrzymujemy się! Drużyna z Ukrainy za sprawą Kelsy błyskawicznie doprowadza do wyrównania.

21:10 Strzelanie w wieczornej kolejce rozpoczyna FC Porto. Galeno zdobywa bramkę na 1:0 w meczu z Szachtarem.

20:45 Już za chwilę kolejna dawka emocji! Najciekawsze wydaje się starcie pomiędzy PSG a Borussia Dortmund.

20:42 Rossoneri pomimo widocznej przewagi nie potrafili zdobyć bramki. Na San Siro spotkanie kończy się bezbramkowym remisem.

20:40 Rb Lipsk w doliczonym czasie gry zdobywa kolejną bramkę i mecz kończy się porażką drużyny Young Boys 1:3.

20:20 Kwadrans przed końcem spotkania ekipa RB Lipsk wychodzi na prowadzenie. Xaver Schlager strzela bramkę.

19:45

19:21 Gol wyrównujący w Bernie. Strzałem zza pola karnego popisuje się 27-letni Elia.

19:17 Ostatni raz Sroki w fazie grupowej Ligi Mistrzów grały w sezonie 02/03. Mierzyli się wówczas z takimi drużynami jak: Fc Barcelona, Inter Mediolan czy Bayer Leverkusen. Zmagania zakończyli na trzeciej lokacie.

19:06 W równoległym spotkaniu drużyna Young Boys gości u siebie RB Lipsk. Już w 3. minucie spotkania ekipa z Niemiec objęła prowadzenie po golu Simakana.

Już na sam początek czeka nas wspaniały mecz. Na Giuseppe Meazza powraca Sandro Tonali wraz z ekipą Newcastle.