Zapis live – Liga Mistrzów

Dzisiejsze spotkania były owocne w mnóstwo goli. To był dobry wieczór z Ligą Mistrzów na najwyższym poziomie.

22:59
Podsumowanie dzisiejszych wyników prezentuje się następująco:

22:53
Pedro ratuje ekipę ze stolicy Włoch. Lazio drugi mecz z rzędu w LM zdobywa bramkę w doliczonym czasie gry. Tym razem daje ona zwycięstwo nad Celticiem.

22:51
W doliczonym czasie gry do wyrównania 2:2 doprowadza Crvena Zvezda w starciu z Young Boys.

22:44
Julian Alvarez wszedł na boisko jako zmiennik Fodena i już po pięciu minutach ma na swoim koncie bramkę! Manchester City 2:1 RB Lipsk

22:22
Lucas Hernandez podpina zespół z Paryża do respiratora. Nadal muszą gonić wynik, ale są to już tylko dwie bramki.

22:16
Szykuje nam się sensacja. Newcastle w 52. minucie spotkania prowadzi już 3:0 z PSG.
22:08
RB Lipsk się nie poddaje! Podopieczni trenera Rose wyrównują stan meczu z Manchesterem City.

22:00
Robert Lewandowski opuścił mecz 34. minucie spotkania z powodu urazu. Wydaje się jednak, że to nic poważnego, tylko mocne stłuczenie.

21:55
Po pierwszej połowie mamy następujące wyniki:

21:00
Zaczynamy!

20:45
A już za kwadrans kolejna sportowa dawka emocji. Poniżej rozpiska pozostałych spotkań:

20:43
Ostatni gwizdek rozbrzmiał również na Wanda Metropolitano. Atletico ostatecznie zdobywa komplet punktów po emocjonującym meczu.
Atletico 3:2 Feyenoord

20:35
Niesamowite emocje na Bosuilstadion, w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla Gospodarzy. Do jedenastki podszedł Toby Alderweireld, ale jego strzał zostawił wiele do życzenia…. Piłka mija słupek po złej stronie.
Koniec spotkania.
Royal 2:3 Szachtar

20:19
Sikan po raz drugi! Szachtar wychodzi na prowadzenie! Możemy teraz tylko pogratulować drużynie z Ukrainy wytrwałości w dążeniu do celu z 0:2 na 3:2!

20:13
Szachtar dogonił drużynę z Antwerpii. Do końca spotkania zostało dwadzieścia minut a na tablicy świetlnej widnieje widok 2:2

19:55
Morata podpina ponownie Atletico do prądu! Madrytczycy wychodzą na prowadzenie 3:2.

19:51
Drugą połowę rozpoczynamy od bramki! W 48. minucie spotkania Bramkę na 2:1 dla Szachtara zdobywa Sikan.

19:38
Pierwsza połowa to już historia, do przerwy mamy następujące wyniki:

19:35
Mamy emocję do samego końca pierwszej połowy. W 49. minucie spotkania gola wyrównującego dla Atletico zdobywa Griezmann.

19:21
Goście z Holandii nie składają broni i ponownie są na prowadzeniu! Atleti 1:2 Feyenoord. Do końca pierwszej połowy zostało dziesięć minut.

19:19
Anwterpia zdobywa drugą bramkę!  Vermeeren z drugą asystą w tym spotkaniu.

18:59
Podopieczni Diego Simeone szybko odpowiadają. Po bramce Moraty mamy remis 1:1.

18:52
 Również w drugim spotkaniu mamy już bramkę! Pechowo bramkę samobójczą tracą zawodnicy z Madrytu.

18:48
Zaczynamy strzelanie! Do siatki Szachtara trafia Muja!

18:45
Rozpoczynamy od starcia Atletico Madryt z Feyenoordem Rotterdam, oraz Royal Antwerp z Szachtarem Donietsk.

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na kolejnym wieczorze z Ligą Mistrzów. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkania przyniosą nam wiele emocji i masę bramek!