Zabawa PSG

Ligi w Europie Inne ligi

Zabawa PSG

Mistrz Francji zabawił się dziś wieczorem z Lyonem. PSG wysoko wygrało z drużyną Laurenta Blanca.

Strzelanie już w 4. minucie rozpoczął Kylian Mbappe. Francuski napastnik wykorzystał rzut karny, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Kwadrans później drogę do bramki znalazł Achraf Hakimi. W ostatnich minutach pierwszej połowy padły jeszcze dwa gole. Najpierw była akcja nowych nabytków – Manuel Ugarte zagrał do Marco Asensio, a Hiszpan wykończył akcję. W doliczonym czasie były zawodnik Realu Madryt podał do Mbappe, a ten trafił na 4:0.

W 73. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lyonu. Do piłki podszedł Corentin Tolisso i wykorzystał swoją szansę. Zdobył bramkę na otarcie łez dla fanów gospodarzy.

Lyon zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1. Po czterech meczach ma na koncie tylko jeden punkt. Czy Laurent Blanc utrzyma stanowisko? Wiadomo, że przerwa reprezantycjna często jest okresem, gdy włodarze klubów decydują się na trenerskie roszady. Najbliższe dni pokażą, czy doświadczony szkoleniowiec straci pracę w ekipie Les Gones.