Wtorek z Ligą Mistrzów! [Zapis relacji]

Relacja na żywo z wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów. Rozpoczynamy drugą kolejkę zmagań w tych prestiżowych rozgrywkach.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ RELACJĘ

22:57
Koniec meczu Manchesteru United oznacza koniec wrażeń na dziś! Komplet wyników wtorkowych spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów prezentuje się następująco.

22:55
Zakończyły się już niemal wszystkie spotkania. Gramy tylko na Old Trafford.

22:52
PSV doprowadza do wyrównania w 96. minucie! Gigantyczną radość kibicom gospodarzy daje Jordan Teze.

22:44
BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ SEVILLI! Los Nervionenses prowadzą 2:1 po bramce, którą zdobył Youssef En-Nesyri.

22:43
PSV wyrównuje z Sevillą! Pewnie rzut karny wykorzystał Luuk de Jong.

22:41
Bayern Monachium wychodzi na prowadzenie w Kopenhadze! Bramkę zdobył Mathys Tel.

22:40
Mauro Icardi odkupuje swoje winy! Manchester United przegrywa 2:3 z Galatasaray.

22:37
GOL W NEAPOLU! Federico Valverde potężnym strzałem z dystansu trafia w poprzeczkę. Piłka po odbiciu się od obramowania bramki trafia w golkipera, a potem ląduje w siatce. Gol samobójczy zaliczony na konto Alexa Mereta.

22:36
Mauro Icardi przestrzelił z jedenastu metrów! Upiekło się teraz Manchesterowi United.

22:35
KŁOPOTY MANCHESTERU UNITED! Andre Onana popełnia olbrzymi błąd, który próbował naprawić Casemiro. Brazylijczyk swoim wejściem faulował jednak rywala i otrzymał czerwoną kartkę. Galatasaray natomiast będzie wykonywać rzut karny.

22:30
Galatasaray znowu nadrabia straty! Kerem Akturkoglu pokonał Andre Onane i mamy 2:2 na Old Trafford.

22:28
ARSENAL PRZEGRYWA Z LENS 1:2! Radość francuskim kibicom sprawił Elye Wahi. Asystę przy jego trafieniu zanotował Przemysław Frankowski.

22:26
Rasmus Hojlund wreszcie kompletuje swój dublet! Tym razem gol byłego snajpera Atalanty został zdobyty prawidłowo. Manchester United prowadzi z Galatasaray 2:1.

22:25
Bayern wyrównuje z Kopenhagą! Strzelcem gola Jamal Musiala.

22:24
Gol dla Sevilli! Bramkarza rywali pokonał Nemanja Gudelj.

22:20
Benfica przegrywa 0:1 z Interem. Bramkarza Portugalczyków pokonał Marcus Thuram.

22:18
Swojego drugiego gola w dzisiejszym meczu zdobywa Rasmus Hojlund. Duńczyk był jednak na spalonym, przez co bramka nie może zostać uznana.

22:14
SENSACJE W KOPENHADZE! Drużyna Kamila Grabary wychodzi na prowadzenie w meczu z Bayernem Monachium! Bramkę zdobył Lukas Lerager.

22:13
Napoli wyrównuje na 2:2! Jedenastkę wykorzystał Piotr Zieliński.

22:12
Po analizie przy monitorze sędzia dyktuje rzut karny dla Napoli! Ręką zagrał Nacho.

22:10
Nie ma jednak gola dla Sevilli! Po analizie VAR arbitrzy dopatrzyli się zagrania ręką u zawodnika hiszpańskiej drużyny.

22:09
Sevilla wychodzi na prowadzenie w spotkaniu z PSV! Piłkę w siatce umieścił Adria Pedrosa. Ekipa z Hiszpanii wygrywa 1:0.

22:04
Zaczynamy drugie połowy! Czekamy na kolejne bramki.

21:49
Nastała przerwa na wszystkich stadionach. Komplet wyników po pierwszych połowach prezentuje się następująco.

21:36
Złe informacje dla kibiców Arsenalu. Bukayo Saka musiał zostać zmieniony z powodu kontuzji. Zasąpił go Fabio Vieira.

21:35
Real Madryt idzie po więcej! Bramkę na 2:1 zdobywa niezawodny Jude Bellingham.

21:28
Remis już także w Neapolu! Vinicius Junior strzela na 1:1.

21:25
Gola na 1:1 strzela także Lens! Piłkę w bramce Arsenalu umieścił Adrien Thomasson.

21:23
Galatasaray wyrównuje na Old Trafford! W wielkim stylu z Anglią ponownie wita się Wilfried Zaha.

21:20
Napoli wychodzi na prowadzenie z Realem Madryt! Kepe Arrizabalage pokonał Leo Ostigard.

21:17
Gola strzela także Rasmus Hojlund! Manchester United prowadzi 1:0 z Galatasaray.

21:15
Arsenal otwiera wynik w meczu z Lens! Do siatki trafił Gabriel Jesus.

21:02
Gramy już na wszystkich stadionach.

21:00
Zaczynamy wieczór pełen emocji! Najszybciej gra ruszyła w meczu Inter – Benfica.

20:45
W meczach, które rozpoczynają się o godzinie 21:00 będziemy mogli obejrzeć w akcji kilku Polaków. Piotr Zieliński, Kamil Grabara oraz Przemysław Frankowski rozpoczną swoje spotkania od 1. minuty. Hubert Idasiak i Jakub Kiwior zaczynają jako rezerwowi swoich ekip.

20:42
I mamy koniec spotkania Unionu z Bragą! Gospodarze po stracie bramki w ostatniej minucie przegrywają 2:3.

20:41
CO ZA SCENY NA OLYMPIASTADION W BERLINIE! Braga wychodzi na prowadzenia w ostatniej minucie doliczonego czasu gry! Przepięknego gola na 3:2 dla ekipy z Portugalii strzelił Andre Castro.

20:40
Koniec meczu w Austrii. Real Sociedad zdołał utrzymać wynik do samego końca i wygrywa z Red Bullem Salzburg 2:0.

20:37
Cztery minuty dłużej zagrają natomiast piłkarze Unionu Berlin i Bragi.

20:35
Pięć minut zdecydował się doliczyć arbiter w meczu Salzburga z Realem Sociedad. Hiszpanie dalej prowadzą 2:0.

19:58
BRAGA WYRÓWNUJE! Union traci gola po fenomenalnym strzale z dystansu Brumy! Mamy 2:2.

19:55
Arbiter po skorzystaniu z systemu VAR zdecydował się anulować swoją decyzję. Upiekło się tym razem piłkarzom Realu Sociedad.

19:53
Szybko mamy emocjonującą sytuację w Austrii! Sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy.

19:52
Gramy już także w Berlinie.

19:49
Pierwsi grę po przerwie wznawiają piłkarze Salzburga i Realu Sociedad.

19:35
Do szatni schodzą także zawodnicy Unionu oraz Bragi. Gospodarze wygrywają w Berlinie 2:1.

19:32
Koniec pierwszej połowy w meczu Salzburg- Real Sociedad. Hiszpańska ekipa prowadzi do przerwy 2:0.

19:27
Grad goli w Berlinie trwa w najlepsze! Braga łapie kontakt za sprawą trafienia Sikou Niakate.

19:23
Union wyprowadza drugi cios! Do bramki Bragi piłkę ponownie pakuje Becker. Portugalczycy przegrywają już 0:2.

19:16
Union dopiął swego i wreszcie wychodzi na prowadzenie! Radość kibicom na Olympiastadion dał Sheraldo Becker.

19:12
Mamy już 2:0 dla Realu Sociedad! Zdobywcą bramki Brais Mendez.

19:10
Po 25 minutach Union wciąż bezbramkowo remisuje z Bragą. W Salzburgu nadal utrzymuje się wynik 1:0 dla Realu Sociedad.

18:52
Anulowany gol w Berlinie. Analiza VAR wykazała, że podczas akcji Unionu był spalony.

18:51
Mamy także otwarcie wyniku w Salzburgu! Do siatki gospodarzy trafia Mikel Oyarzabal.

18:51
Świetnie spotkanie rozpoczyna się dla sympatyków Unionu! Prowadzenie drużynie z Berlina w 5. minucie daje Robin Gosens!

18:47
Z lekkim opóźnieniem, ale zaczął się także mecz w Berlinie.

18:45
W Austrii wybrzmiał już pierwszy gwizdek. Zaczynamy dzisiejsze zmagania w Lidze Mistrzów!

18:30
Tak prezentuje się natomiast pełne zestawienie wtorkowych meczów Ligi Mistrzów. Przed nami z pewnością sporo emocji.

18:20
Witamy w relacji na żywo z wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów. O godzinie 18:45 rozpoczną się dwa spotkania. Do Berlina na mecz z Unionem przyjechała Braga. Natomiast Red Bull Salzburg ugości na swoim obiekcie Real Sociedad. Na ławce rezerwowych w austriackiej ekipie zasiadł Kamil Piątkowski.