Wtorek z Ligą Mistrzów [zapis relacji]

Za nami piąta kolejka Ligi Mistrzów. Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z wieczornych wtorkowych meczów.

Komplet wyników wieczornych spotkań:

AC Milan – Borussia Dortmund 1:3 (Chukwueze 37 – Reus 10 k, Bynoe-Gittens 59, Adeyemi 69)
FC Barcelona – FC Porto 2:1 (Cancelo 32, Joao Felix 57 – Pepe 30)
Feyenoord – Atletico Madryt 1:3 (Wieffer 77 – Geertruida 14 sam., Hermoso 57, Gimenez 81 sam.)
Manchester City – RB Lipsk 3:2 (Haaland 55, Foden 70, Alvarez 87 – Openda 13 i 33)
PSG – Newcastle 1:1 (Mbappe 90+8 k – Isak 24)
Young Boys – Crvenza zvezda 2:0 (Nedeljković 8, Blum 29)

Koniec meczu w Paryżu! PSG zremisowało 1:1 z Newcastle.

90+8′ Kylian Mbappe daje wyrównanie PSG! Francuz wykorzystał jedenastkę.

Koniec meczu w Manchesterze. The Citizens wygrali 3:2 z RB Lipsk.

90+7′ Będzie rzut karny dla PSG!

Barcelona wygrywa 2:1 z FC Porto.

Ostatni gwizdek wybrzmiał w Mediolanie. Milan przegrał 1:3 z Borussią Dortmund.

Zakończyło się też spotkanie w Rotterdamie. Miejscowy Feyenoord przegrał 1:3 z Atletico.

Koniec meczu w Bernie. Young Boys wygrało 2:0 z Crveną zvezdą.

87′ Manchester City wychodzi na prowadzenie w meczu z Lipskiem! Do siatki trafił Julian Alvarez. Podawał Phil Foden.

81′ Trzeci gol dla Atletico! Santiago Gimenez skierował piłkę do własnej siatki.

77′ Mats Wieffer zdobywa bramkę dla Feyenoordu! Asystował Luka Ivanusec.

76′ Bramka Fabio Carvalho nie uznana z powodu spalonego. RB Lipsk nadal remisuje z Manchesterem City.

70′ Manchester City wyrównuje! Phil Foden po podaniu Josko Gvardiola doprowadza do remisu w meczu z RB Lipsk.

69′ Trzecia bramka dla BVB! Prowadzenie gości podwyższył Karim Adeyemi. Podawał Marco Reus.

59′ Jamie Bynoe-Gittens wyprowadza BVB na prowadzenie w starciu z Milanem! 19-letni Anglik zamienił na gola podanie Marcela Sabitzera.

57′ Mario Hermoso podwyższa prowadzenie Atletico. Asystował mu Pablo Barrios.

57′ Joao Cancelo do Joao Felixa, który trafia na 2:1! Barca prowadzi z FC Porto.

55′ Erling Haaland daje kontakt Manchesterowi City w starciu z RB Lipsk. Asystował mu Phil Foden.

Wracamy do gry!

AC Milan – Borussia Dortmund 1:1 (Chukwueze 37 – Reus 10 k)
FC Barcelona – FC Porto 1:1 (Cancelo 32 – Pepe 30)
Feyenoord – Atletico Madryt 0:1 (Geertruida 14)
Manchester City – RB Lipsk 0:2 (Openda 13 i 33)
PSG – Newcastle 0:1 (Isak 24)

Pierwsza połowa dobiegła już końca. W pierwszych 45 minutach padło 10 bramek.

38′ Samuel Chukwueze daje wyrównanie Milanowi. Dogrywał Davide Calabria.

33′ Lois Openda z drugą bramką! RB Lipsk prowadzi już 2:0! Asystę na swoim koncie zapisał Xavi Simons.

32′ Barca wyrównuje! Joao Cancelo daje remis Blaugranie. Podawał Pedri.

30′ FC Porto prowadzi z Barceloną! Pepe trafia do bramki. Asystował Galeno.

29′ Lewin Blum zamienia podanie Mohameda Camary na gola. Young Boys prowadzi 2:0!

25′ Alexander Isak wykorzystuje podanie Miguela Almirona. Newcastle prowadzi na Parc des Princes.

14′ Lutsharel Geertruida notuje trafienie samobójcze. Atletico Madryt prowadzi z Feyenoordem.

13′ Lois Openda wykorzystuje podanie Janisa Blaswicha. RB Lipsk prowadzi z Manchesterem City.

10′ Marco Reus wykorzystuje rzut karny! Borussia prowadzi z Milanem.

9′ Kosta Nedeljković strzela samobója! Crvena zvezda przegrywa w Bernie. Young Boys prowadzi.

9′ Rzut karny dla BVB!

7′ Olivier Giroud nie trafia z jedenastu metrów!

6′ Rzut karny dla Milanu!