Wariacki mecz w Monachium

Takiego meczu w Bundeslidze dawno nie było. Bayern wygrał aż 8:0 z Darmstadt. Arbiter pokazał aż trzy czerwone kartki, anulował jednego gola i Harry Kane zdobył gola strzałem z własnej połowy.

Mecz rozpoczął się bardzo źle dla Bayernu – już w 4. minucie Joshua Kimmich otrzymał czerwoną kartkę i błyskawicznie osłabił swój zespół. W 21. minucie arbiter pokazał kolejne czerwo, tym razem dla Klausa Gjasuli. Dwadzieścia minut później Darmstadt grało… w dziewiątkę, tym razem z boiska wyrzucony został Maglica

W 45. minucie Leroy Sane trafił do siatki, ale bramka nie została uznana przez spalonego.

Po przerwie oglądaliśmy festiwal strzelecki Bayernu Monachium. Harry Kane trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, w 69. minucie meczu Anglik uderzył z własnej połowy i piłka po bardzo długim locie wpadła prosto do bramki gości!

Na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Jamal Musiala i Leroy Sane. Bramkę dorzucił też Thomas Mueller.

Bayern jest aktualnie na pierwszym miejscu w tabeli, jednak może stracić pozycję na rzecz Bayeru Leverkusen.